1979 Revolution: Black Friday

Son Sürüm

İran’da yaşanan devrimi konu alan ve bu devrime sokaklarda, toplumun içinde, sorgu odalarında iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizden tanık olacağınız bir macera oyunu.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi iOS 8.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 2.07 GB
  • Tarih 5 sene Önce
  • İndirme Sayısı 66
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin İran Devrimi Oyunu

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilen 1979 Revolution: Black Friday oyunu İran devrimini konu alan bir macera oyunudur. Oyunda İran devrimine bir gazetecinin gözü ile bakacaksınız. iOS cihazınızdaki oyunda Reza isimli bir gazeteciyi kontrol ediyorsunuz ve bir gazeteci olarak bazı görevleriniz var.

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde heyecanla oynayacağınız oyunun en güzel özelliklerinden birisi de The Walking Dead oyununda da karşımıza çıkan farklı senaryolara sahip olması. Yani oyun sırasındaki konuşmalarda kontrol ettiğiniz Reza’ya cevap vermesi gereken zamanlarda karşınıza farklı cevap seçenekleri çıkıyor ve cevaplardan birisini seçmeniz gerekiyor. iOS cihazınızda seçeceğiniz cevaba göre de oyunun gidişatı değişiyor. Yani oyunun nasıl biteceği vereceğiniz cevaplara bağlı.

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletinizde oyunu oynarken sizi engelleyecek bazı güçler olacak. Sizin bu güçlere karşı tek silahınız ise kameranız olacak. Kimi zaman sokaklarda polisten kaçacak kimi zaman sorguya alınacaksınız. Gerçek olaylara dayanan iOS cihazınızda merakla oynayacağınız bu oyunda onlarca hikaye seni bekliyor.

1979 Revolution: Black Friday Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

1979 Revolution: Black Friday İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.