360 Total Security

1.1.2

Mac OS X tablet ve bilgisayarınızı virüslerden ve zararlı sitelerden koruyan, güvenli alışveriş yapmanızı sağlayan, harici aygıt tehlikelerini engelleyen ve hızlandıran kapsamlı bir antivirüs programı.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Mac OS X 10.7 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 9.6 MB
  • Tarih 5 sene Önce
  • İndirme Sayısı 28
Sponsorlu Bağlantılar

Mac İçin Ücretsiz ve Kapsamlı Antivirüs Programı

5/5, Toplam: 1 kişi

Mac OS X işletim sistemli tablet ve bilgisayarlar için geliştirilen 360 Total Security programı bir antivirüs programıdır. Ücretsiz olarak yayınlanan programın ücretli sürümleri de mevcut. Kapsamlı bir koruma sağlayan program bilgisayar hızlandırma ve gereksiz dosyaları temizleme özelliklerine de sahip.

Mac OS X tablet ve bilgisayarınızda virüs taraması yapıp eğer varsa bunları kolayca temizleyebilen bu programda 3 farklı tarama seçeneği mevcut. Bunlar Hızlı Tarama, Tam Tarama ve Özel Tarama. Eğer programı Mac OS X tablet ve bilgisayarınızda ilk kez kuracaksanız tam tarama yapmanızı öneririm. Program gerçek zamanlı koruma özelliği ile internetten indirilen dosyaları otomatik olarak tarar ve tehlikelerden sizi korur.

Ayrıca Mac OS X tablet ve bilgisayarınızdan internet üzerinden alışveriş yaparken güvenliğinizi sağlıyor. Diğer yandan yine internette dolaşırken zararlı bir site olursa sizi engelleyerek Mac OS X cihazınızı korur. Program web kameranızı da güvenli tutar.

Eğer Mac OS X tablet ve bilgisayarınıza USB gibi dışarıdan bir aygıt bağlanırsa program bunu algılar ve otomatik olarak tarar. Eğer tehlike varsa sizi bunlardan korur. Ayrıca Mac OS X tablet ve bilgisayarınız açılışta yavaş ise PC’nin başlangıç ögelerini denetleyerek açılışı hızlandırır. Kısacası bir antivirüs programından beklentilerinizi fazlası ile karşılayan bir program.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

360 Total Security İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.