AceMoney Lite

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
5/5, Toplam: 1 kişi

Türkçe ve Ücretsiz Bütçe (Gelir / Gider) Takip Programı

Gelir-giderlerinizi hesaplayabileceğiniz, bütçenizi dengeleyebileceğiniz hem ücretsiz hemde Türkçe bir program. Hem kişisel olarak hemde küçük işletmeler için kullanabileceğiniz AceMoney Lite programı gelişmiş özelliklere sahip ve grafiksel rapor özelliği ile oldukça kullanışlı. Yani para akışınızı kolay bir şekilde takip edebilirsiniz.

AceMoney Lite programı, ödeme yaptığınız malzemeleri kategori haline getirir ve bir rapor halinde size sunar. Dolayısıyla en çok ve en az harcama yapılan malzemeleri rahatlıkla öğrenmiş olursunuz. Böylece tahminleriniz ile gerçek satışları kıyaslayabilirsiniz. 150’den fazla para birimini destekleyen AceMoney Lite programı, kur dönüşümlerini de internetten otomatik olarak alır ve size bu konuda hiçbir yük getirmez.

AceMoney Lite programındaki bilgilerinizi .qif ve .ofx formatında kaydetmenizi sağlar. Böylece bu bilgileri ister arşiv yapın isterseniz başkalarına gönderin. Programdan aldığınız raporları da .html, .text yada .csv formatlarında kaydedebilirsiniz. AceMoney Lite programı ile dosyalarınızı şifreleyebilirsiniz. Böylece dosyalarınızın güvenliğini tam anlamıyla sağlamış olursunuz. AceMoney Lite programın diğer bir özelliği de günü gelen ödemelerinizi size hatırlatmasıdır.

“AceMoney Lite” Ekran Görüntüleri

AceMoney Lite-1 AceMoney Lite-2 AceMoney Lite-3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

AceMoney Lite İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.