Adblock Browser

Son Sürüm

Android cihazlarınızda internet kullanırken hiçbir şekilde reklam görmek istemiyorsanız bu uygulama tam size göre.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Reklamsız Web Tarayıcı Uygulaması

Adblock Browser uygulaması isminden de anlayacağınız gibi bir internet tarayıcı uygulamasıdır. Android işletimli cihazlarınızda kullanabileceğiniz bu tarayıcı bildiğimiz web tarayıcılardan biraz farklı. Bu tarayıcının tek bir amacı var, o da kullanıcılarına reklamsız bir internet sunmak. Yani internette gezinirken gezdiğiniz sitelerin hiçbir yerinde reklam görmeyeceksiniz.

Şimdiye kadar bilgisayarlarımızdaki internet tarayıcılarımızda bir eklenti olarak bildiğimiz Adblock eklentisinin bir web tarayıcısı olan bu uygulama sizi her türlü reklamlardan koruyacaktır. İnternette gezinirken gördüğünüz reklamlar verdiği rahatsızlığınız yanı sıra hem Android cihazınızı yavaşlatmakta hemde mobil internet paketinizin kotasını tüketmekte.

Eğer bu uygulamayı kullanırsanız hiçbir reklam çıkmayacak ve böylece internette daha hızlı olacak hemde internet paketinizin kotasından daha az harcamış olacaksınız. Bunların getirdiği avantajların yanı sıra batarya ömrü de uzamış olacak. Uygulama tarafından yapılan açılmada eğer bu tarayıcıyı kullanırsanız %50 veri tasarrufu ve %20 batarya tasarrufu yaparsanız.

Adblock Browser Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Adblock Browser İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.