Adblock Browser

Son Sürüm

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde internet kullanırken hiçbir şekilde reklam görmek istemiyorsanız bu uygulama tam size göre.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Reklamsız Tarayıcı Uygulaması

2/5, Toplam: 1 kişi

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş Adblock Browser uygulaması isminden de anlayacağınız gibi bir internet tarayıcı uygulamasıdır. Bu mobil tarayıcı bildiğimiz mobil web tarayıcılardan biraz farklı. Bu tarayıcının tek bir amacı var, o da kullanıcılarına reklamsız bir internet sunmak. Yani iOS cihazınızda internette gezinirken gezdiğiniz sitelerin hiçbir yerinde reklam görmeyeceksiniz.

Şimdiye kadar bilgisayarlarımızdaki internet tarayıcılarımızda bir eklenti olarak bildiğimiz Adblock eklentisinin bir mobil web tarayıcısı olan bu uygulama sizi her türlü reklamlardan koruyacaktır. iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletinizde internette gezinirken gördüğünüz reklamlar verdiği rahatsızlığınız yanı sıra hem iOS cihazınızı yavaşlatmakta hemde mobil internet paketinizin kotasını tüketmekte.

Eğer iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde bu uygulamayı kullanırsanız hiçbir reklam çıkmayacak ve böylece internette daha hızlı olacak hemde internet paketinizin kotasından daha az harcamış olacaksınız. Bunların getirdiği avantajların yanı sıra iOS cihazınızın batarya ömrü de uzamış olacak. Uygulama tarafından yapılan açılmada eğer bu tarayıcıyı kullanırsanız %50 veri tasarrufu ve %20 batarya tasarrufu yaparsanız.

Adblock Browser Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Adblock Browser İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.