Adblock Plus

Son Sürüm

Google Chrome internet tarayıcınızda internette gezinirken karşınıza çıkan online reklamları engelleyen bir eklentidir.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Google Chrome İçin Reklam Engelleme Eklentisi

Adblock Plus bir eklenti olup Chrome internet tarayıcı için geliştirilmiştir. Google Chrome web tarayıcınıza bu eklentiyi eklediğiniz zaman Chrome tarayıcınızdan girdiğiniz hiçbir sitede reklam görmeyeceksiniz. Çünkü internet kullanıcılarının büyük bir oranı internette gezinirken karşılarına çıkan reklamlardan son derece rahatsız. Özellikle reklam olayını abartan sitelerde iş yapmak bile imkansız hale geliyor.

Birçok reklam şirketinin karşı çıktığı Adblock yazılımı bütün karşı çıkmalara rağmen kendini geliştirmeye devam ediyor. Öyle ki Android ve iOS platformları için Adblock Browser tarayıcısı bile çıkardı. Adblock Plus eklentisi sizi hem reklamlardan kurtarırken hemde size güvenli bir internet ortamı sunuyor.

Chrome tarayıcınız için tamamen ücretsiz olarak sunulan bu eklenti gizliliğinizi asla ihlal etmez. Eğer Chrome eklenti için uyarı verirse endişelenmeyin. Çünkü bu uyarı Chrome tarayıcının birçok eklenti için verdiği uyarı. Adblock Plus geliştiricileri eklentiyi geliştirmeye devam etmekte ve kullanıcılarını rahatsız reklamlardan kurtarmaya devam etmekteler. Eğer isterseniz istediğiniz internet sitelerinin reklamlarını engellememesini seçebilirsiniz.

Adblock Plus Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Adblock Plus İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.