Adblock Plus

Son Sürüm

Opera internet tarayıcınızda internette gezinirken karşınıza çıkan online reklamları engelleyen bir eklentidir.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Opera Tarayıcı İçin Reklam Engelleme Eklentisi

Adblock Plus bir eklenti olup Opera internet tarayıcı için geliştirilmiştir. Opera web tarayıcınıza bu eklentiyi eklediğiniz zaman Opera tarayıcınızdan girdiğiniz hiçbir sitede reklam görmeyeceksiniz. Çünkü internet kullanıcılarının büyük bir oranı internette gezinirken karşılarına çıkan reklamlardan son derece rahatsız. Özellikle reklam olayını abartan sitelerde iş yapmak bile imkansız hale geliyor.

Birçok reklam şirketinin karşı çıktığı Adblock yazılımı bütün karşı çıkmalara rağmen gerek Opera web tarayıcı için gerekse başka alanlarda kendini geliştirmeye devam ediyor. Öyle ki Android ve iOS platformları için Adblock Browser tarayıcısı bile çıkardı. Adblock Plus eklentisi sizi hem reklamlardan kurtarırken hemde size güvenli bir internet ortamı sunuyor.

Opera tarayıcınız için tamamen ücretsiz olarak sunulan bu eklenti gizliliğinizi asla ihlal etmez. Adblock Plus geliştiricileri eklentiyi geliştirmeye devam etmekte ve kullanıcılarını rahatsız reklamlardan kurtarmaya devam etmekteler. Opera tarayıcınızda isterseniz istediğiniz web sitelerinin reklamlarını engellememesini seçebilirsiniz.

Adblock Plus Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Adblock Plus İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.