Adobe After Effects Programını Kaldıramıyorum

Adobe ürünlerinden olan After Effects programını Denetim Masasından yada program kaldırma programlarından kaldıramıyorsanız resmi Adobe programı ile kaldırın.

Sponsorlu Bağlantılar

Adobe After Effects Programını Kaldırma

Eğer bilgisayarınızda Adobe’nin programlarından olan After Effects programı yüklü ise büyük bir ihtimalle bu programı normal şartlarda yani Denetim Masasından yada program kaldırma programları ile kaldıramıyorsunuz. Böyle bir durum varsa kesinlikle After Effects dosyalarını da el ile silmeye çalışmayın. Eğer durum bu şekilde ise sizin Adobe Creative Cloud Cleaner Tool isimli programa ihtiyacınız var. Bu program Adobe tarafından geliştirilen resmi Adobe ürünlerini kaldırma programıdır. Dos ortamında çalışan programda After Effects programını kaldırırken sizin yapmanız gereken sadece talimatları takip etmek. 1,2,3 gibi rakamlara yada y,n gibi harflere basmanız istenmekte.

Sponsorlu Bağlantılar

Adobe After Effects Kaldıramıyorum – Nasıl Kaldırılır?

Eğer sizde After Effects programını bilgisayarınızdan hem Denetim Masasından hemde program kaldırama programlarından kaldıramıyorsanız Adobe Creative Cloud Cleaner Tool programını kurun.

Adobe Creative Cloud Cleaner Tool İndirmek İçin Tıklayın

Programı çift tıklayarak eğer açılmazsa sağ tıklayıp “Yönetici olarak çalıştır”a tıklayarak açın. Karşınıza Komut İstemi ekranı gelecek. İlk olarak e yazarak Enter tuşuna basın. Böylece İngilizce seçmiş olacaksınız.

Sonrasında kullanma şartları geliyor ve buna mecburen yes demek için y tuşuna basın Enter tuşuna basın.

Daha sonra karşınıza Adobe’nin programları liste halinde gelecek. Bundan sonra After Effects sürümüne göre seçeneklerin önündeki numarayı yazarak Enter tuşuna basın.

İşlem bittiğinde bu ekran size işlemin başarılı bittiğini (İngilizce) söyleyecek. Bundan sonra Enter tuşuna basarak çıkış yapın.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Adobe After Effects Programını Kaldıramıyorum İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.