Adobe Dreamweaver Programını Kaldıramıyorum

Adobe ürünlerinden olan Dreamweaver programını Denetim Masasından yada program kaldırma programlarından kaldıramıyorsanız resmi Adobe programı ile kaldırın.

Sponsorlu Bağlantılar

Adobe Dreamweaver Programını Kaldırma

Eğer bilgisayarınızda Adobe’nin programlarından olan Dreamweaver (Adobe Dreamweaver CC 2015 gibi) programı yüklü ise büyük bir ihtimalle bu programı normal şartlarda yani Denetim Masasından yada program kaldırma programları ile kaldıramıyorsunuz. Böyle bir durum varsa kesinlikle Dreamweaver dosyalarını da el ile silmeye çalışmayın. Eğer durum bu şekilde ise sizin Adobe Creative Cloud Cleaner Tool isimli programa ihtiyacınız var. Bu program Adobe tarafından geliştirilen resmi Adobe ürünlerini kaldırma programıdır. Dos ortamında çalışan programda Dreamweaver programını kaldırırken sizin yapmanız gereken sadece talimatları takip etmek. 1,2,3 gibi rakamlara yada y,n gibi harflere basmanız istenmekte.

Sponsorlu Bağlantılar

Adobe Dreamweaver CC 2015 Kaldıramıyorum – Nasıl Kaldırılır?

Ben öylesine Dreamweaver CC 2015 programını kurmuştum. Sonrasında Denetim Masasından silmek istedim ama silemedim. Bu yüzden IObit Uninstaller programını ve Revo Uninstaller programını kurdum ama bunlarla da kaldıramadım. Çünkü ikisi de beni Denetim Masasına yönlendiriyordu ve buradan da zaten kaldıramıyordum.

Eğer sizde Dreamweaver programını bilgisayarınızdan hem Denetim Masasından hemde program kaldırama programlarından kaldıramıyorsanız Adobe Creative Cloud Cleaner Tool programını kurun. Programın boyutu 7 MB.

Adobe Creative Cloud Cleaner Tool İndirmek İçin Tıklayın

Programı çift tıklayarak eğer açılmazsa sağ tıklayıp “Yönetici olarak çalıştır”a tıklayarak açın. Karşınıza Komut İstemi ekranı gelecek. İlk olarak e yazarak Enter tuşuna basın. Böylece İngilizce seçmiş olacaksınız.

Sonrasında kullanma şartları geliyor ve buna mecburen yes demek için y tuşuna basın Enter tuşuna basın.

Daha sonra karşınıza Adobe’nin programları liste halinde gelecek. Bundan sonra Dreamweaver sürümüne göre seçeneklerin önündeki numarayı yazarak Enter tuşuna basın.

Adobe Dreamweaver CC
Profesyonel Web Tasarım Programı

İşlem bittiğinde bu ekran size işlemin başarılı bittiğini (İngilizce) söyleyecek. Bundan sonra Enter tuşuna basarak çıkış yapın.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Adobe Dreamweaver Programını Kaldıramıyorum İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.