Adobe Reader

11.5.0.1

Adobe Reader programı ile Windows bilgisayarlarınızda PDF dosyalarını kolaylık açabilir ve PDF dosyalarınız üzerinde çeşitli düzenlemeler yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

PDF Dosyalarını Açma Programı

2/5, Toplam: 1 kişi

Adobe Reader programı, Bütün dünya tarafından kabul görmüş PDF formatı dosyaları açabileceğiniz ve Adobe’nin ürünü olan bir PDF okuyucu programdır. Bütün PDF dosyalarını Adobe Reader programı ile açabilir ve içerisinde arama yapabilirsiniz. Ayrıca dijital imzalama işlemini gerçekleştirebilir, çıktı alabilir ve birden fazla PDF dosyalarını birleştirebilirsiniz. Kullanımı kolay bir programdır.

Adobe Reader programını kullanırken ihtiyacınız olabilecek hemen her araç program dahilinde. Zaten PDF okuyucu program olarak bilinen ilk program Adobe Reader programıdır ve hemen herkes bu programı kullanır. Birçok kullanıcı Adobe Reader programını kullandığının farkında bile değildir. PDF formatlı dosyaları sorunsuz açmak ve farklı işlemler yapmak istiyorsanız Adobe Reader programından daha iyisini bulamazsınız. Ayrıca program hem Türkçe hemde ücretsizdir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adobe Reader Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Adobe Reader İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.