AdwCleaner

4.105

AdwCleaner programı ile bilgisayarınıza bulaşan zararlı yazılımları temizleyebilir, özellikle malware ve adware türü zararlılardan bilgisayarınızı arındırabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Adware ve Malware Temizleme Programı

AdwCleaner programı, ücretsiz bir malware ve adware temizleme programıdır. Bilgisayarınızı zararlı internet reklamlarından ve zararlı yazılımlardan temizleyebileceğiniz bir program. Tasarımı basit ve anlaşılır. İhtiyaç duyacağınız bütün araçlar gözünüzün önünde. Bilgisayarınızı AdwCleaner programı ile temizlemek için “Scan” tuşuna basın ve taramanın bitmesini bekleyin. Ardından çıkan sonuçlara göre ister temizleyin, isterseniz görmezden gelin.

Programın en güzel özelliklerinden birisi de kurulum gerektirmemesi. Bu da taşınabilir olması anlamına geliyor. Böylece flash belleklerinizle (USB) yada taşınabilir disklerinizde taşıyarak gittiğniz her yere götürüp her bilgisayarda kullanabilirsiniz. Program arayüzünde görülen “Uninstall” butonuna basarsanız program kendini bilgisayarınızdan tamamen kaldırıyor. Tekrar kullanmak için programı yeniden indirmeniz gerekir. AdwCleaner programı ile hızlı bir şekilde bilgisayarınızı adware ve malware gibi zararlı yazılımlardan temizleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

AdwCleaner Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

AdwCleaner İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.