AIMP

3.55.1355

Kullanışlı ekstra araçlarla donatılmış mükemmel bir müzik çalar olan AIMP programını ücretsiz indirin.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Müzik Oynatıcı ve Düzenleyici

4/5, Toplam: 1 kişi
  • Derileri desteği ile güzel arayüz tasarımı
  • 18-bant ekolayzır
  • Online radyo desteği
  • Tam özellikli etiket editörü
  • Tüm popüler ses formatları desteği
  • Hiçbir  eksiği yok

Bilgisayarlarımızda varsayılan olarak bulunan ya da harici olarak yüklediğimiz müzik oynatıcılar zaman, zaman gerek kullanım açısından gerekse de görünüm açısından bizi mutlu etmeyebilir. Ücretsiz olarak sunulan ve tüm Windows sürümleri ile uyumlu olarak çalışan AIMP, gelişmiş medya oynatıcılardan birisidir. Winamp’a alternatif olarak kullanabileceğiniz AIMP hem küçük boyutlara sahip olması hem de sistem kaynaklarını az tüketmesi nedeniyle son derece stabil bir şekilde çalışmaktadır.

Ses Dosyalarını Dönüştürün ve Oynatın

Şık tasarıma ve hoş bir görünüme sahip olan program yalnızca ses dosyaları için medya oynatıcı olmayıp etiket editörü, kayıt aracı ve ses formatı dönüştürme gibi seçeneklerde sunmaktadır. Bir medya oynatıcı üzerinde ihtiyacınız olandan daha fazlasını sunan AIMP, farklı gruplar tarafından sürekli güncellenen tema desteğine sahiptir.

Genel olarak özelliklerini incelediğimizde ses ve müzik formatlarında değişim yapan program, ses kaydı, etiket düzenleyici ve eklenti editörü gibi özelliklere de sahiptir.

Program üzerinde oynatabileceğiniz formatlar ise .CDA, .AAC, .AC3, .APE, .DTS, .FLAC, .IT, .MIDI, .MO3, .MOD, .M4A, .M4B, .MP1, .MP2, .MP3, .MPC, .MTM, .OFR, .OGG, .RMI, .S3M, .SPX, .TAK, .TTA, .UMX, .WAV, .WMA, .WV, .XM olarak sıralanmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

AIMP İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.