Android Ice Cream Sandwich Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Sponsorlu Bağlantılar

Android 4.0 Geliyor!

Android işletim sisteminin Gingerbread sürümünden sonra çıkacak olan Android Ice Cream Sandwich ile ilgili bekleyiş uzun zamandır sürüyordu.Ne zaman çıkacağı açıklanmayan işletim sistemi hakkında sonunda bir açıklama geldi.Daha önce Eric Schmidt tarafından verilen bilgide Android’in yeni işletim sistemi sürümü olan Android Ice Cream Sandwich’in Ekim veya Kasım ayında çıkacağı belirtilmişti.

Sponsorlu Bağlantılar

Google, Samsung ile ortaklaşa düzenleyeceği Android 4.0‘ın yeni tanıtım gününü açıkladı. Google, daha önce 11 Ekim’de yapacağı tanıtımı Steve Jobs‘un ani ölümü nedeniyle ertelemişti. Yeni tarih olarak 19 Ekim açıklandı. 19 Ekim’de Android 4.0 görücüye çıkacak.

Bu yeni işletim sisteminin bu kadar büyük bekleyişe neden olmasının en büyük sebebi ise şuanki Gingerbread akıllı telefon sürümü ile Honeycomb tablet sürümünü birleştiriyor olmasıydı.

Bu çıkacak olan Android Ice Cream Sandwich sürümünün şimdiye kadar çıkan sorunlardan giderilmiş olarak ortaya çıkması bekleniyor.Google’un bu yeni işletim sistemini ortaya çıkacağı ilk ürün ise Samsung Nexus Prime‘da olacağı gelen haberler arasında.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Android Ice Cream Sandwich Çıkış Tarihi Belli Oldu! İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.