Android İçin En İyi Hashtag Uygulamaları

Android cihazlarınızda paylaşımlarınıza ekleyeceğiniz en popüler hashtagleri bulabileceğiniz uygulamalar bir yerde.

Sponsorlu Bağlantılar

Paylaşımlarınızı Daha Çok Kişi Görsün Diye Hashtag Kullanın

Sosyal medyada birçok resim, video ve yazı paylaşılmakta. Bu paylaşımları gören kişi sayısını artırmak için hashtag yani # işareti kullanılmakta. Android cihazınızda Instagram, Facebook, Twitter gibi sosyal medya hesaplarınızda hashtag kullanmak için hali hazırda uygulamalar bulunmakta. Google Play’den ücretsiz veya düşük ücretli olarak indirebileceğiniz bu uygulamalarda her kategoride popüler hashtagleri bulabilirsiniz. İşte o uygulamalar.

Sponsorlu Bağlantılar

En İyi Hashtag Uygulamaları

android hashtag uygulaması

TAGstagram İndir

Bu uygulamada kolay bir şekilde hashtag bulabilir ve ekleyebilirsiniz. Instagram hesabınızda bir fotoğraf paylaşırken basit bir şekilde etiket yani hashtag ekleyebilirsiniz. Böylece çok daha fazla kişi paylaşımınızı görebilir.

TAGstagram - Android
Android İçin Hashtag (#) Uygulaması

InstaTags4Likes İndir

Popüler, spor, hayvanlar, moda, ünlüler, sosyal, ve daha fazla alanlarda hashtag ekleyerek çok daha fazla kullanıcıya ulaşabilir ve çok daha fazla beğeni toplayabilirsiniz.

InstaTags4Likes - Android
Android İçin Hashtag (#) Uygulaması

Wisetag İndir

Bu uygulama ile Instagram hesabınızdaki fotoğrafları paylaşırken paylaşımınızı daha fazla kişinin görmesi için en popüler hashtaglari bulabileceğiniz bir uygulama.

Wisetag - Android
Android İçin Hashtag (#) Uygulaması

TagsForLikes İndir

Bu uygulama ilk yayınlandığı zaman ücretsiz iken artık Google Play’de ücretli olarak yayınlanmakta. Yalnız iOS cihazlar için ücretsiz olarak yayınlanmakta. Bu uygulamada paylaşımlarınıza birçok etiket ekleyebilirsiniz. Menülerden erişebileceğiniz bu etiketleri isterseniz kopyalayabilirsiniz.

TagsForLikes - Android
Android İçin Hashtag (#) Uygulaması
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Android İçin En İyi Hashtag Uygulamaları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.