Android İçin En İyi Resimli Bulmaca Uygulamaları

Sponsorlu Bağlantılar

Android işletim sisteminin en popüler ve en iyi resimli kelime bulmacalarını merak ediyorsanız doğru adrestesiniz. Takdir edersiniz ki resimli kelime bulmaca oyunları oldukça bağımlılık yapacak türden. Hem eğlenmek hem kelime dağarcığınızı geliştirmek adına birbirinden güzel 3 adet ücretsiz Android oyununu sizlere sunuyoruz. Bu üç resimli kelime bulmaca oyununun 3ü de maalesef İngilizce. Hal böyle olunca oyunlar bizler için daha zorlu hale geliyor. Şimdi o oyunları tanıyalım.

Sponsorlu Bağlantılar

1- Icomania

Icomania oyununu Android işletim sistemli cihazlarınıza indirerek bol eğlenceli dakikalar geçirebileceğiniz resimli bir bulmaca oyundur. Oyunda ekrana gelecek olan resimlerin ne olduğunu tahmin ederek bulmaya çalışıyorsunuz.

Icomania - Android 1

Iconmania oyununu indirmek için tıklayınız.

2- 4 Pics 1 Word

4 Pics 1 Word oyununu Android işletim sistemli cihazlarınıza indirerek bol zevkli bir bulmaca oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunda ekran karşınıza çıkan 4 adet resimden yalnızca ortak 1 resim kelime bulmaya çalışacaksınız.

4 Pics 1 Word - Android 2

4 Pics 1 Word oyununu indirmek için tıklayınız.

3-Pic Combo

Pic Combo oyununu Android işletim sistemli cihazlarınıza yükleyerek eğlenceli bir şekilde resimlerden kelime tahmini oyununu oynayabilirsiniz. Pic Combo oyununda ekranda karşınıza gelen iki adet resimden ortak bir kelimeyi bulup yazmanız gerekmektedir.

Pic Combo - Android 1

Pic Combo oyununu indirmek için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Android İçin En İyi Resimli Bulmaca Uygulamaları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.