Need for Speed Most Wanted - Android 3

Android İçin En İyi Yarış Oyunları

Android akıllı telefonlarınız ve tabletleriniz için Google Play mağazasında bulabileceğiniz en iyi yarış oyunlarını bir araya getirdik.

Sponsorlu Bağlantılar

Android Akıllı Telefonlarınız ve Tabletleriniz İçin Yarış Oyunları

Google Play uygulama ve oyun mağazasında birçok yarış oyunu bulunmakta. Eğer yarış oyunları hakkında bilginiz yoksa Google Play mağazasında en iyi oyunları görmeniz mümkün olmayabilir. Saçma sapan yarış oyunları ile de zaman kaybetmek istemezsiniz. Eğer Android akıllı telefonlarınıza ve tabletlerinize kaliteli ve en iyi olarak kabul edilen bir yarış oyunu arıyorsanız yazımızı okumaya devam edin. İşte Google Play’in en iyi yarış oyunları.

Sponsorlu Bağlantılar

Google Play’in En İyileri

Android İçin Araba Yarışı Oyunu – Need for Speed Most Wanted İndir Yükle

Need for Speed Most Wanted - Android 3

Oyun dünyasının belkide en iyi bilinen oyunu olan Need for Speed yada namı değer NFS yarış oyununun serilerinden Most Wanted oyunu ile yarışa doyacaksınız. NFS, Most Wanted ile araba yarışlarına yeni bir soluk getirmişti. Android cihazlarınzıda yarışırken polislerin sizi takip etmesi, bir yandan yarışırken diğer yandan da polislere yakalanmamak, yarış bitse bile polisleri atlatmaya çalışmak ve daha bir çok heyecan verici olaylar.

hemen-indir1

Anroid İçin Araba Yarışı Oyunu – Asphalt 8: Airborne İndir Yükle

Asphalt 8 Airborne - Android 1

Android cihazlarınızda mükemmel efektlerin olduğu ve sürekli bir adrenalin içinde olduğunuz eşsiz bir yarış oyunu. Kaliteli, mükemmel ve gerçekçi yarış arabaları ile farklı kategorilerde yapacağınız yarışlarda tek bir amacınız var. Birinci olmak.

hemen-indir1

Android İçin Araba Yarışı Oyunu – Real Racing 3 İndir Yükle

Real Racing 3 - Android 2

Real Racing 3 oyunu, Real Racing ve Real Racing 2 serisinden sonra çıkan bir devam oyunudur. Android akıllı telefonlarınız da ve tabletleriniz de gerçek arabalarla, gerçek yarış pistlerinde ve gerçek kişilerle yarışabileceğiniz en gerçekçi yarış oyunlarından.

hemen-indir1

Android İçin Araba Yarışı Oyunu – CSR Racing İndir Yükle

CSR Racing 3

Android cihazlarınızda oynayacağınız CSR Racing oyununda en iyi yarış arabaları bulunmakta. Boyutunun diğerlerine oranla daha küçük olması oynanabilen kişi sayısını artırmakta. Sokak çetelerine karşı girdiğiniz kıyasıya mücadelede en iddaalı sokak yarışları seni bekliyor.

hemen-indir1

Android İçin Jet Yarışı Oyunu – Riptide GP2 İndir Yükle

Riptide GP2-a1

Android cihazlarınızda farklı bir yarış türü olarak karşımıza çıkan Riptide GP2 oyununda denizde jet motorunuzla yarışıyorsunuz. Biraz sulu olan bu yarışta amacınız sadece yarışmak değil. Yarıştığınız pistlerde bulunan rampalardan geçerek havada akrobatik hareketlerde yaparak yarışa heyecan katın.

hemen-indir1

Android İçin Yarış Oyunu – Angry Birds Go! İndir Yükle

Angry Birds Go 3

Android cihazlar için mobil oyun denince akla ilk gelen oyunlardan olan ve çıktığı günden beri popülerliğini halen devam ettiren Angry Birds serisinin son oyunlarından olan ve asıl oyun anlayışının dışına çıkarak bir yarış oyununa çevirilen kızgın kuşlar oyununda yeşil kafalı domuzlarla birbirinden heyecanlı yarışlar yapacaksınız.

hemen-indir1

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Android İçin En İyi Yarış Oyunları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.