Android Studio

1.0.1

Android akıllı telefon ve Android tabletler için uygulama geliştirebileceğiniz Android uygulama geliştirme yazılımı olan Android Studio yazımını ücretsiz olarak indirin.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Android Uygulama Geliştirme Platformu

5/5, Toplam: 1 kişi
  • Android Studio IDE
  • Android SDK araçları
  • Android 5.0 (Lolipop) Platformu
  • Google API'leri ile Android 5.0 emülatörü sistemi görüntüsü

Bugün dünya genelinde mobil cihazlar ve mobil işletim sistemlerinin kullanım oranı her geçen gün artıyor. İki ayrı kategori içerisinde iOS ve Android işletim sistemlerini ele aldığımızda bu platformlarda kullanılan binlerce uygulama olduğunu görebiliriz. Bu amaçla Google tarafından geliştirilen Android Studio, Android işletim sistemi için bilgisayarınızda uygulama oluşturmanızı sağlayan geniş kapsamlı yazılımdır.

Gelişmiş Uygulama Platformu

Google tecrübesinde geliştirilen Android Studio, tüm Windows sürümlerinde uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. Program ile Android uygulama geliştirebileceğiniz gibi yine arayüzde bulunan araçlarla uygulamalarınıza farklı özellikler katabilirsiniz. Gelişmiş özellikleri ile dikkat çeken program sayesinde uygulama bazında ortaya çıkan tüm sorunları çözebilirsiniz.

Bugün Android uygulama geliştirebileceğiniz pek çok platform olmasına karşın, ücretli olmaları ya da yeterli seçenek sunmamaları nedeniyle orta düzey kullanıcılar için sıkıntı oluşturabiliyor. Ancak Android Studio, yalnızca uygulama geliştirme açısından değil uygulamaları düzenleme açısından da destek sunuyor. Sizde Android uygulama geliştirmek ya da bu alanda hizmet sunmak istiyorsanız Android Studio’ya göz atabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Android Studio İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.