Andy

46.14_397

Bilgisayarınıza ücretsiz olarak Android emülatörü kurabileceğiniz bir program. Böylece Android uygulama ve oyunları bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Bilgisayara Android Kurma Programı

3.6/5, Toplam: 10 kişi

Andy programı, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz bir Android emülatör programıdır. Devamlı akıllı telefon ve tabletlerimizde kullandığınız uygulamaları ve oynadığınız oyunları eğer bilgisayarlarınızda görmek istiyorsanız Andy programını deneyin. Çünkü sizin bu isteğinizi karşılayacak bir program. Android cihazlar için yayınlanmış her türlü oyun ve uygulamayı bu program sayesinde bilgisayarınızda çalıştırabilirsiniz.

Andy programını bilgisayarınıza ilk kurduğunuz zaman bazı ayarları ayarlamanız gerekiyor. Bu ayarlar Android işletim sistemi kurarken ki ayarlar ile aynı. Yani sanki bir akıllı telefon veya tablete Android işletim sistemi kuruyormuş gibi. Android işletim sisteminizi kurduktan sonra Google hesabınızla oturum açtıktan sonra da bilgisayarda Android’in keyfini yaşayın. Andy programını kurmak da kullanmak da çok kolay. Android keyfini bilgisayarınıza taşıyan bu programı deneyin. Programın ücretsiz olduğunu hatırlatalım.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Andy İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.