Any Video Converter Freeware

5.7.3

Any Video Converter Freeware programı ücretsiz olarak indirebileceğiniz en iyi video format dönüştürme programlarından birisidir.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Video Format Dönüştürücü

Video format dönüştürme programlarından birisi olan Any Video Converter Freeware, tüm Windows sürümleriyle uyumlu çalışan ve ücretsiz olarak sunulan bir yazılımdır. Basit ve şık bir arayüze sahip olan program, son derece hızlı – sorunsuz bir şekilde video formatlarını dönüştürebilmektedir. Popüler video formatları dışında genellikle diğer dönüştürücülerde yer almayan formatları da dönüştürebilen program medya dosyalarında herhangi bir kalite kaybına neden olmuyor.

Hızlı ve Sorunsuz Format Dönüştürücü

Programın dönüştürebildiği formatlar arasında AVI, MP4, WMV, MKV, MPEG, FLV, SWF, 3GP , DVD, WebM , MP3 gibi dosya formatları yer alıyor. Ayrıca video dosyalarınızın boyutunu da ayarlayabileceğiniz Any Video Converter Freeware, ekran oranı, ses kalitesi ve ses formatı değişikliğine de izin veriyor.

Yüksek çözünürlüklü formatlar arasında dönüşüm için program üzerinde yer alan menüden dilediğiniz kaliteyi seçebilirsiniz. MOV, M2TS, OGM, RMVB, RM, WMV, QT, WebM, FLV, MOD, TS, TP, DVR-MS gibi formatlarla birlikte AVI, WMV, MP4, MPEG-1, MPEG-2, FLV, SWF, MKV, 3GP, 3G2 gibi formatlar arasında da dönüşüm yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Any Video Converter Freeware İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.