Apple’ın Sürprizi Kırmızı iPhone 7 Oldu

Özel olarak üretilen Kırmızı renkli iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Türkiye satış tarihi, Türkiye satış fiyatı v.b. detaylı bilgiler yazımızda.

Sponsorlu Bağlantılar

Kırmızı Renkli iPhone 7 ve Kırmızı Renkli iPhone 7 Plus Duyuruldu

Yeni iPad modeli olan iPad 9.7 modelini de tanıtan Apple’ın daha önce sürpriz olarak duyurduğu ürünü kırmızı renkli iPhone 7 ve iPhone 7 Plus akıllı telefonları oldu. Çok kısa süre önce Apple, internet sitesini kapatarak bir sürpriz hazırladığını duyurmuştu ve bu sürpriz kırmızı renkte olan ve Product Red iPhone 7 şeklinde özel seri olarak duyurulan bu akıllı telefonlar oldu. Kırmızı iPhone 7 ve  Kırmızı iPhone 7 Plusbüyük beğeni topladı.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu modelin ön bölümü beyaz renkte. Arka kasa ise kırmızı renkte. Hem Kırmızı iPhone 7 hemde Kırmızı iPhone 7 Plus sadece 128 GB ve 256 GB depolama alanı seçenekleri ile geldi. Fiyatı dudak uçuklatsada iPhone hayranları yine alacaklar diye düşünüyorum. (Fiyatlarının bu kadar çok yüksek olması ülkemizdeki vergi sisteminden kaynaklanıyor.)

Kırmızı iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Türkiye Fiyatı ve Satış Tarihi

Kırmızı iPhone 7 Türkiye fiyatı 4.299 TL ve 4.799 TL arasında, Kırmızı iPhone 7 Plus ise 4.949 TL ve 5.499 TL fiyatla satışa çıkacak. Ülkemizde bu modeller 24 Mart 2017 tarihinde saat 18:01’de satışa çıkacak. Ayrıca bu seri sınırlı sayıda üretilecek.

Bu modeller HIV/AIDS ile mücadele programlarını desteklemek için hazırlandı. Çünkü bu iki modelden elde edilecek olan gelirin bir bölümü The Global Fund’a aktarılacak ve AIDS’siz bir nesil için harcanacak. Dolayısıyla bu modellere sahip kullanıcılar aynı zamanda AIDS’e karşı destek verecek

Kırmızı iPhone 7 ve Kırmızı iPhone 7 Plus Fotoğraf Galerisi

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Apple’ın Sürprizi Kırmızı iPhone 7 Oldu İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.