Assassin’s Creed HD – Symbian

Efsanevi Assassin’s Creed HD oyunu artık Symbian cihazlarda. Birbirinden zorlu görevler ve düşmanlar sizi bekliyor. Assassin’s Yoldaşlığında yoldaşların ile bu görevleri başar.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Symbian
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 160.6 MB
  • Tarih 5 sene Önce
  • İndirme Sayısı 91
Sponsorlu Bağlantılar

Nokia İçin Aksiyon ve Macera Oyunu

Symbian cihazlar için geliştirilmiş bu oyun yeni nesil konsollarda aksiyon ve macera oyunuları için kriter olan bir oyun. Yer Kudüs, zaman MS 1911 ve Üçüncü haçlı seferi, haçlı seferleri ile Saracens arasında Kutsal topraklar dışında büyüyor.

Symbian cihazında sen Altaïr’sin. Haçlı Seferlerini sona erdirmek ve tapınakçılardan gelen Kadehi çalmak için yaptığın bir araştırmada Assassins Yoldaşlığı tarafından gönderilen bir Master Assassins’sin. Bu Assassin’s Yoldaşlığı altında birçok zorlu onlarca görev seni bekliyor. Ayrıca oyunda ekstra görevler yaparak bonuslar kazanma imkanınız da var.

Symbian cihazlar için çok tatmin edici bir oyun deneyimine sahip ve Symbian cihazınızda inanılmaz akrobatik hareketler yapacaksınız. Hem yakın dövüş hemde uzun menzilli silah olarak birçok silah var. Kılıç, hançer, filika kanca, bombalar. Test etmek için sabır ve becerilerinizi ortaya koyacağınız beceri bazlı bir oyun. Symbian cihazlarınızda oynayacağınız bu oyun benzersiz dramatik gerilim, 3 boyutlu sinematik sahne kesmeleri ve karakter sesleri ile yoğunlaştırılmıştır.

“Assassin’s Creed HD” Ekran Görüntüleri

Assassin's Creed HD-s1 Assassin's Creed HD-s2 Assassin's Creed HD-s3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Assassin’s Creed HD – Symbian İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.