aTube Catcher

3.8

En popüler video indirme programlarından birisi olan aTube Catcher sayesinde indirdiğiniz videoları aynı zamanda diğer cihazlarınız için format dönüştürerek indirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Video İndirme ve Dönüştürme Programı

aTube Catcher, video indirme ve dönüştürme programlarından birisi olup popüler video sitelerinin neredeyse tamamını desteklemektedir. Online video paylaşım siteleri üzerinde indirmek istediğiniz videoyu hızlı ve kolay bir biçimde yakalayan aTube Catcher ile Vimeo, Dailymotion ve daha pek çok video paylaşım sitesinde beğendiğiniz videoları bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Videoları İndirin ve Dönüştürün

Diğer programların aksine yalnızca indirme seçeneği sunmaya aTube Catcher, aynı zamanda dilediğiniz formata videonuzu dönüştürme imkanı tanımaktadır. Ücretsiz bir program olması yanı sıra video dosyalarını ses formatında kaydedebilmeye de imkan tanımaktadır. Tüm bu dönüştürme işlemlerinde harici bir programa ihtiyacınız kalmadan aTube Catcher üzerinde dosyalarınızı dönüştürebilir ve kişiselleştirebilirsiniz.

Kolay Kullanım, Basit Arayüz

Oldukça kolay ve basit bir arayüze sahip olan program üzerinde, indirmek istediğiniz videonun online adresini girin ve kaydetmek istediğiniz klasörü belirleyerek indirme işlemine başlayın. Bu aşamada dilerseniz varsayılan olarak ayarlanan MPEG4 formatında indirme işlemi yapabilir dilerseniz, 3GP, 3G2, AVI, XVID, MP4, MP3, MP2, WMA, WMV, GIF, FLAC, WAV, PSP, MPG, VOB, OGG, MOV formatlarından birini tercih edebilirsiniz.

Önemli: Program kurulumuyla birlikte farklı programlarında kurulumunu sağlamaktadır. Kurulum aşamasında yüklemek istemediğiniz programları engelleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

aTube Catcher İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.