Auslogics Disk Defrag Free

5.1.0.0

Auslogics Disk Defrag Free isimli bu ücretsiz program ile bilgisayarınızdaki diskleri birleştirin ve daha hızlı bir bilgisayar deneyimine sahip olun.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Disk Birleştirme Programı

  • Kullanımı kolay
  • Otomatik kapanma
  • Bilgisayar boşta iken otomatik birleştirme
  • Optimize özelliği
  • Sadece çevrimiçi desteği var ve çevrimdışı destek sunmuyor

İsmini alan Auslogics Software tarafından geliştirilen ve ücretsiz olarak sunulan disk birleştirme yazılımı Auslogics Disk Defrag, sahip olduğu Türkçe dil desteği ve basit arayüzü ile dikkat çekiyor. Disk performansını artıran ve diskte zaman içerisinde kullanıma bağlı olarak ortaya çıkan hataları ayıklayan program, disk birleştirme işlemine farklı bir açıdan yaklaşıyor.

Kullanıcı Dostu Arayüz, Etkili Performans

Auslogics Disk Defrag, FAT 16, FAT 32 ve NTFS dosyalama sistemlerine sahip disk birimlerini oldukça hızlı ve kolay bir biçimde birleştiriyor. Kullanıcı dostu arayüzü ile dikkat çeken program XP, Vista ve Windows 7, 8 gibi pek çok işletim sistemi sürücülerini destekliyor. Disk birleştirme işlemi sonrasında detaylı bir rapor sunumu ile diskte görünen hataları ileten program işletim sisteminin performansında önemli bir artış sağlıyor.

Yeni sürümünde eski sürümlere nazaran daha başarılı sonuçlar sunan Auslogics Disk Defrag, disk birleştirme işlemine başlamadan önce geçici dosyaları kaldırıyor, kaynak kullanımını ayarlıyor ve bilgisayarınızı optimize ederek daha hızlı bir kullanım deneyimi sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Auslogics Disk Defrag Free Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Auslogics Disk Defrag Free İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.