AVG AntiVirus Free

17.5.3022

AVG AntiVirus Free Edition programı sayesinde bilgisayarınızı ücretsiz olarak virüslere ve casus yazılımlara karşı gelişmiş bir koruma altına almış olursunuz. Hem ücretsiz hemde Türkçe antivirüs programı.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows 10, 8, 7, Vista,
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 277.4 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 173
Sponsorlu Bağlantılar

Türkçe ve Ücretsiz Virüs ve Zararlı Yazılımlardan Koruma Programı

Virüs ve zararlı yazılımlardan koruma programları arasında ilk sıralarda yer alan AVG AntiVirus programının bu ücretsiz sürümü ile bilgisayarınızı tehditlere karşı gönül rahatlığı ile koruyabilirsiniz. Kendisini daha da geliştirmiş olan AVG AntiVirus Free Edition sürümü hem bilgisayarınızda daha az yer kaplıyor hemde bellek kullanımı oranı bundan önceki versiyonlara oranla daha da düşmüş. Yeni ve kullanışlı arayüzü ile kullanımı kolay. Hızlı tarama özelliği ile de kısa sürede sisteminizi tehditlere karşı tarayabilirsiniz.

Eğer bilgisayarınızda büyük oranda internette geziniyor ve sosyal ağ sitelerinde zamanınızı geçiriyorsanız bu program tam size göre. Bu konuda kendisini oldukça geliştiren AVG AntiVirus Free Edition programı size gerçek zamanlı tam bir koruma sağlamakta. AVG AntiVirus Free Edition programı, bulut bilişim ve topluluk koruma ağından beslendiği için zararlı yazılımlara karşı kendisini sürekli güncel tutmakta ve en yeni virüsleri bile bilgisayarınızı korumakta.

AVG AntiVirus Free Edition programı gerçek zamanlı koruma sağlayarak bilgisayarınızı ve bilgisayarınızdaki e-postalarınızı virüslerden, zararlı yazılımlardan, casus yazılımlardan (spyware yazılımlarından) korur. Üstelik bütün bunları yaparken performansınız düşmez. Virüs temizleme ve virüslerden koruma alanında ödül almış AVG AntiVirus Free Edition programı, hem daha hızlı hemde akıllı tarama özelliğine sahip. Eğer internette gezindiğiniz site veya bilgisayarınızda bulunan her hangi bir dosya güvenli değil ise bu çalışmaları durdurur. Ayrıca bilgisayarınızdan veri çalmak isteyen yazılımlardan ve spyware yazılımlarından sisteminizi korur. Büyük bir sıkıntı olan silinen dosyaların geride bıraktığı kalıntıları tamamen temizler. Bilgisayarınızın performansını artırır ve böylece bilgisayarınız daha hızlı çalışır.

Sponsorlu Bağlantılar

AVG AntiVirus Free Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

AVG AntiVirus Free İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.