AVG AntiVirus Free

17.1

Mac OS bilgisayarınızı virüslere ve casus yazılımlara karşı koruyabileceğiniz hem ücretsiz hemde Türkçe bir güvenlik programı.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Mac OS X 10.8 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 28.1 MB
  • Tarih 4 sene Önce
  • İndirme Sayısı 35
Sponsorlu Bağlantılar

Mac İçin Güvenlik Programı

Mac OS bilgisayarlar için geliştirilen AVG AntiVirus programı adından da anlaşılacağı gibi bir güvenlik programıdır. Zaten virüs ve zararlı yazılımlardan koruma programları arasında ilk sıralarda yer alan AVG AntiVirus programının bu ücretsiz sürümü ile Mac OS bilgisayarınızı tehditlere karşı koruyabilirsiniz. AVG AntiVirus programının bu sürümü ücretsiz olarak sunulmakta. Ayrıca bu ücretsiz versiyon hem bilgisayarınızda daha az yer kaplıyor hemde bellek kullanımı oranı bundan önceki versiyonlara oranla daha da düşmüş.

Yeni ve kullanışlı arayüzü ile kullanımı kolay bu antivirüs programı hızlı tarama özelliği ile de kısa sürede sisteminizi tehditlere karşı tarayabilirsiniz. Eğer Mac OS bilgisayarınızda büyük oranda internette geziniyor ve sosyal ağ sitelerinde zamanınızı geçiriyorsanız bu program tam size göre. Bu konuda kendisini oldukça geliştiren bu programı size gerçek zamanlı tam bir koruma sağlamakta.

Program, bulut tabanlı çalıştığı için hem hızlı hem daha az alan kaplıyor hem sistemi yormuyor hemde en yeni tehditlere karşı kendini anında güncelliyor. Program, gerçek zamanlı koruma sağlayarak Mac OS bilgisayarınızı ve Mac OS bilgisayarınızdaki e-postalarınızı virüslerden, zararlı yazılımlardan, casus yazılımlardan (spyware) korur. Üstelik bütün bunları yaparken Mac OS bilgisayarınızın hızında bir düşüş olmaz.

Virüs temizleme ve virüslerden koruma alanında ödül almış AVG AntiVirus, hem daha hızlı hemde akıllı tarama özelliğine sahip. Eğer internette gezindiğiniz site veya Mac OS bilgisayarınızda bulunan her hangi bir dosya güvenli değil ise bu çalışmaları durdurur. Ayrıca bilgisayarınızdan veri çalmak isteyen yazılımlardan ve spyware yazılımlarından sisteminizi korur. Büyük bir sıkıntı olan silinen dosyaların geride bıraktığı kalıntıları tamamen temizler.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

AVG AntiVirus Free İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.