Avira Free Antivirus

15.0.14.259

Avira Free Antivirus programı en iyi ücretsiz antivirüs programlarından birisidir ve bilgisayarınızı zararlı yazılımlara karşı etkili bir şekilde korur.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Türkçe ve Ücretsiz Antivirüs Programı

Ücretsiz olması sebebiyle büyük bir avantaja sahip olan Avira Free Antivirus programı yarattığı memnuniyet ile de bu alanda kendine ilk sıralarda yer bulmayı başardı. Avira Free Antivirus programı bilgisayarınızı bulunan zararlı yazılımlar, kimlik hırsızları, truva atı, virüs, solucan gibi birçok tehdide karşı koruyan güçlü bir antivirüs programıdır. Kendini devamlı olarak güncel tuttuğu için güncel bir antivirüs veritabanına sahiptir. Birçok antivirüs programında olduğu gibi Avira Free Antivirus programında kullanımı kolay ve görünüm basittir.

7’den 70’e herkesin kullanabileceği bir program. Avira Free Antivirus programını kurduktan sonra program, Windows Güvenlik Duvarınınkapatılması yönünde bir tavsiye de bulunur. Ama istemezseniz kapatmazsınız. Bunu yapmasının nedeni Avira Free Antivirus programının kendi güvenlik duvarının olması. Program gerçek zamanlı bir koruma sağlar ve hem -postalarınızı hemde internetten gelebilecek tehditlere (kimlik hırsızlarına) karşı bilgisayarınızı korur. Ayrıca reklam yazılımları ve casus yazılımları gibi tehditlerden de sistemi koruyan bir program.

Sponsorlu Bağlantılar

Avira Free Antivirus Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Avira Free Antivirus İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.