BBM – Windows Phone

Windows Phone cihazlar için de yayınlanan BBM ile yani BlackBerry Messenger ile sizde tanışın.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Blackberry Messenger Uygulaması

Anlık olarak mesajlaşabileceğiniz, resim/fotoğraf paylaşabileceğiniz, sesli olarak not bırakabileceğiniz ve bunlar gibi birçok özelliğe sahip BlackBerry Messenger yani BBM artık Windows Phone işletim sistemli cihazlarda. Windows Phone cihazlarınıza indireceğiniz BBM ile başta BlackBerry olmak üzere iOS ve Android cihazlarında BBM kullanan sevdikleriniz ile kolay bir şekilde ve hiçbir ücret ödemeden iletişime geçin.

Şu anda yayınlanan beta sürümü ile ister birebir isterseniz çok kişili yada grup halinde sohbetler yapabilirsiniz. Hızlı ve güvenli olan BBM ile anlık mesajlaşmaktan daha fazlasını bulacaksınız. BBM kullanan Wİndows Phone kullanıcıları gönderdikleri ve aldıkları mesajların zamanlarını görebilirler. Ayrıca resim, sesli not, konum paylaşma ve çok sayıda yüz ifadesi özellikleri de mevcut.

Duygularınızı aha iyi ifade edebileceğiniz yüz ifadelerini (smiley) çok beğeneceksiniz. BBM yapımcıları, Windows Phone için geliştirdikleri bu uygulamayı Windows Phone’a özel olarak tasarladılar. Son derece modern bir görünüme sahip olan BlackBerry Messenger (BBM) da önemli konuşmalarınızı başlangıç ekranına sabitleyebiliyorsunuz. Böylece hızlı ve kolayca ulaşmanız mümkün. Uygulamanın Türkçe ve ücretsiz olduğunu belirtelim.

“BBM” Ekran Görüntüleri

bbm-wp1 bbm-wp2 bbm-wp3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

BBM – Windows Phone İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.