BiTaksi

iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefonlarınızdan ve tabletlerinizden kolay bir şekilde taksi çağırabileceğiniz ücretsiz bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS (iPhone, iPad ve iPod
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 14.1 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 269
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Taksi Çağırma Uygulaması

BiTaksi uygulaması, iOS işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş oldukça faydalı ve kullananlarında olumlu olarak çok iyi değerlendirmelerde bulunduğu ücretsiz bir uygulama. Şu an için sadece İstanbul’da geçerli olan uygulama ile siz taksiye değil taksi size geliyor. Tek bir tuşa basarak taksiyi istediğiniz bir adrese çağırabilirsiniz.

Eğer yağmurlu bir havada dışarıda kaldıysanız yollara çıkıp taksi aramayın, taksi geçmesini beklemeyin. Islanmayacağınız bir yere geçin ve taksinizin gelmesini bekleyin. Ayrıca taksi ücretini de ister varacağınız yerde nakit ödeyin isterseniz kredi kartınız ile ödeyin. Uygulamayı kullanmak oldukça basit. Taksi çağırdınız diye taksimetreninde o anda açılacağını düşünmeyin. Taksimetre siz taksiye bindiğiniz zaman açılır. Öncesi için herhangi bir ücret de alınmaz. Ekstradan hiçbir ücret ödemezsiniz. Taksimetre de ne görüyorsanız onu ödersiniz.

Günlük hayatta yaşadığımız yada duyduğumuz şeylerden biriside takside unutulan eşyalar. Böyle bir durumla karşılaşırsanız hiç endişelenmeyin. Uygulama ile taksiciyi hemen bulabilir ve eşyanızı da size ulaştırır. Eğer isterseniz taksiciye puan verebilir veya yorumda bulunabilirsiniz. BiTaksi uygulamasında bulunan bütün taksicilerin lisansları vardır. Ayrıca yolculuğunuza dair bilgileriniz kayıt altındadır.

BiTaksi Video

Sponsorlu Bağlantılar

BiTaksi Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

BiTaksi İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.