Blitz Brigade

Son Sürüm

Android cihazlarınızda çevrimiçi olarak FPS oyunu oynayabileceğiniz heyecan ve aksiyon dolu bir oyun.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android 2.3 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Tarih 4 sene Önce
  • İndirme Sayısı 47
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Çevrimiçi FPS Oyunu

2/5, Toplam: 1 kişi

Blitz Brigade oyunu Android cihazlar için geliştirilmiş bir online FPS oyunudur. Gameloft imzalı bu oyun tamamen ücretsiz olup bilgisyarlarımızda oynadığımız Half-Life, Quake 4 tarzı bir oyun. Oyunda iki taraf var. Birisi ittifak güçleri diğeri ise itilag güçleri. Android cihazlarınızda oyuna başlamadan önce bu iki taraftan birisini seçmelisiniz. Ardından oyun başlayor.

Android cihazlarınızda eğlenerek oynayacağınız bu oyunda takımınızı seçtikten sonra olmak istediğiniz askeri sınıfı da seçmelisiniz. Bu sınıflar, keskin nişancı, gizli harekat askeri, asker, sıhhiye ve topçu. Bu askeri sınıfların her birinin özel güçleri var. Oyunu güzel yapan yönlerden birisi de karşı güçlerden ele geçirilen araçları yada helikopterleri kullanabilme. Tabi bu durum karşı taraf içinde geçerli.

Ama Android cihazlarda oynayacağınız bu oyunun en önemli özelliği sesli görüşme yapabilme özelliği. Oyunda kullanabileceğiniz 100’den fazla silah bulunmakta. Tabi bu silahlara sahip olabilmek için yıldızlara ve elmaslara ihtiyacın var. Oyun 12 oyuncuya kadar çıkabiliyor. İster yerde ister binaların üzerinde savaşın. Ama asla olduğunuz yerde kalmayın. Sürekli olarak hareket halinde olmalısınız. Çünkü oynaman gereken 120 seviye var.

“Blitz Brigade” Fragman

Blitz Brigade Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Blitz Brigade İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.