BlueStacks App Player

0.9.30.423902

Mac OS X bilgisayarınız Android oyunları oynamak ve Android uygulamaları çalıştırmak istiyorsanız BlueStacks App Player indirin.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Mac OS X 10.6 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 249 MB
  • Tarih 4 sene Önce
  • İndirme Sayısı 80
Sponsorlu Bağlantılar

Mac İçin Android Emülatörü

Android akıllı telefon ve tabletlerde kullandığınız uygulamaları ya da oynadığınız oyunları Mac OS X işletim sistemli bilgisayarlarda kullanman  ya da oynama imkanı tanıyan bu program bir Android simülatörü olup Mac OS X bilgisayarlarda sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Piyasada bulunan pek çok Android simülatörünün aksine oldukça iyi sonuçlar sunan bu program BlueStacks tarafından geliştirilip kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmuştur.

Mevcut olarak kullanılan Android simülatörlerine oranla çok daha gelişmiş menülere sahip olan bu program, Türkçe olmasının yanı sıra oldukça kolay kuruluma sahiptir. Mac OS X bilgisayarınıza indirdiğiniz program, yapısı gereği kurulum esnasında yavaşlayabilir ya da birkaç kez donma yapabilir. Biraz uzun sürmesine rağmen sorunsuz bir şekilde kurulan program, otomatik olarak çalışmaya başlayacak klasik Android arayüzünü Mac OS X bilgisayarınıza taşıyacaktır.

Mac OS X bilgisayarınız üzerinde kullanmak istediğiniz ya da Android akıllı telefonlarda ya da tabletlerde oynadığınız oyunları Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz. Bunun için Gmail hesabınız ile giriş yaptıktan sonra BlueStacks üzerinde de oturum açın ve beğendiğiniz oyunları ya da uygulamaları indirerek, Mac OS X bilgisayarınızda sorunsuz bir şekilde oynamaya başlayın.

BlueStacks App Player Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

BlueStacks App Player İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.