Boating Europe

Son Sürüm

Boating Europe uygulaması herkesin işine yaramayabilir ancak deniz yolculuğuna çıkanların ve turlara katılanların oldukça sevecekleri güzel bir navigasyon uygulamasıdır.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi iOS 6.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 40.8 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 858
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Denizcilik Navigasyon Uygulaması

İsmini alan Navionics tarafından geliştirilen ve ilk olarak Android işletim sistemli aygıtlara sunulan bu uygulama, aldığı büyük talep sonrasında İOS işletim sistemi kullanan aygıtlara da sunuldu. App Store üzerinde kendi kategorisinde ne iyi uygulamalardan birisi olarak gösterilen Boating Europe, yat, deniz, balıkçılık ya da su sporları ile yakından ilgilenen kişilerin, göz atması gereken uygulamalardan birisidir.

Yüksek Çözünürlükte Görüntüler

Genellikle Navigasyon uygulamalarında görüntü ve çözünürlüğün yeterli seviye de olmaması, kullanıcıların en fazla şikayet ettiği konular arasında yer alır. Bu sorunu farklı şekillerde aşan yapımcı, deniz üzerinde konumunu takip etmek isteyen, hız, enlem ve boylam gibi bilgilere ulaşmayı planlayan kişilere benzersiz bir deneyim sunuyor.

Uygulamayı indirip kurduğunuzda detaylı görüntüler, şemalar ve harita bilgilerinin olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca haritayı kullanarak yakınlaştırma – uzaklaştırma gibi işlemleri yapabilir, deniz üzerinde mevcut konumunuzu daha iyi tespit edebilirsiniz. Ancak uygulamanın çalışabilmesi için mutlaka harita indirmeniz gerektiğini bilmelisiniz. Sizde bu tür bir Navigasyon uygulaması arıyorsanız mutlaka Boating Europe’ye göz atmalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Boating Europe İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.