Camera51

Son Sürüm

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde profesyonel bir şekilde fotoğraflar çekebileceğiniz bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Kamera Uygulaması

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş Camera51 uygulaması ücretsiz bir kamera uygulamasıdır. Uygulama sizlere yüksek kalitede fotoğraf çekme imkanı sunuyor. Uygulama fotoğrafın en güzel nasıl çekileceğini size gösteriyor. Dolayısıyla ortaya profesyonel çekilmiş bir poz çıkıyor.

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletinizden fotoğrafı çekmeden önce uygulama size otomatik bir analiz sunuyor. Sizde buna göre en iyi pozu yakalayabiliyorsunuz. Ama isterseniz bu seçeneği ortadan kaldırıp kendiniz manuel olarak ayarlarını yapabilir ve kendi pozunuzu belirleyebilirsiniz.

Uygulama iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletinizin hem ön kamerasını hemde arka kamerasını kullanma imkanı veriyor. Uygulama selfie çekimlerde en uygun anı tespit edebiliyor. Ayrıca fotoğraf çekmeden önce en fazla 3 taneye kadar odaklanma noktası seçebiliyorsunuz. Böylece uygulama, iOS cihazınızda seçtiğiniz odaklanma noktalarını göz önüne alarak en uygun pozu size bildiriyor.

Camera51 Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Camera51 İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.