Candy Camera

Son Sürüm

iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefonlarınızda ve tabletlerinizde en iyi selfie (öz çekim) fotoğrafları çekebileceğiniz bir resim düzenleme ve efekt verme uygulamasıdır.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 7.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 27.5 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 449
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Filtreli Kamera Uygulaması

4.5/5, Toplam: 2 kişi

Candy Camera uygulaması iOS işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir resim düzenleme uygulamasıdır. Fotoğraf çekmeyi daha farklı ve daha eğlenceli bir hale dönüştürmek istiyorsanız Candy Camera uygulaması size yeter. Çünkü çektiğiniz fotoğrafları sonradan düzenleme ihtiyacınız ortadan kalkar. iPhone, iPad ve iPod touch cihazlarınızda kullanacağınız bu uygulamanın sahip olduğu birçok filtre ile henüz fotoğrafı çekerken istediğiniz efekti verebilirsiniz. Kullanımı kolay bir uygulama.

Çekeceğiniz fotoğrafları beyazlatabilirsiniz, makyaj yapabilirsiniz, allık sürebilir, göz kalemi kullanabilir, cildinizdeki lekeleri giderebilirsiniz. iOS cihazlarınızda çektiğiniz fotoğraflarınızı süsleyerek kendi öykünüzü oluşturun. Uygulamadaki ışık efektleri ile fotoğraflarınıza hassasiyet kazandırın. Ayrıca uygulama içinde 100 adet farklı çerçeve bulunmaktadır.

iOS cihazlarınıza yükleyeceğiniz bu uygulamada bulunan bazı filtreler; parlaklık, kontrast, doygunluk, çözünürlük. kes, döndür, mozaik, lomo, dış odaklama, beyazlatma, leke giderme, makyaj – göz kalemi, kirpik, allık işlevleri, inceltme, pikselle canlı, doğal inceltme.

Sponsorlu Bağlantılar

Candy Camera Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Candy Camera İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.