Canlı Hava Durumu

Son Sürüm

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch için Hava Durumu Uygulaması

Apalon Apps tarafından İOS işletim sistemli iPad ve iPhone’lar için geliştirilen canlı hava durumu uygulaması, anlık olarak istediğiniz bölge ya da şehrin hava durumunu takip etmenizi sağlıyor. Hali hazırda pek çok mobil cihazda hava durumunu takip edebileceğiniz uygulamalar olsa da Weather Live, kendine özgü tasarımı ve sunduğu özellikler ile dikkat çekiyor. Üstelik Weather Live uygulamasını dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

Anlık Hava Durumu Takibi

Weather Live ya da canlı hava durumu uygulaması ile günlük hava durumlarını tamamen uygulamaya özel görünümler ile takip edebilirsiniz. Güncel hava durumu bilgilerini sürekli yenileyerek sunan uygulama aynı zamanda ileri dönemler için hava durumu tahminlerine de yer vererek önemli bir eksikliği gideriyor.

Diğer uygulamalarda genellikle bir bölge takip altında tutulurken Weather Live uygulaması sayesinde anlık olarak birden fazla bölgenin hava durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca uygulamada yer alan özellikler sayesinde rüzgar yönü, nem oranı, sis durumu ve güneş batış – doğuş durumları hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Canlı Hava Durumu İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.