Chrome Tarayıcı - Google

Son Sürüm

iPhone, iPad, iPod touch akıllı telefon ve tabletlerinizde güvenli bir şekilde internete girebileceğiniz gelişmiş bir web tarayıcı uygulaması.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad, iPod touch için Web Tarayıcı Uygulaması

5/5, Toplam: 1 kişi

iPhone, iPod touch ve iPad cihazlarınıza Chrome uygulamasını yükleyerek İnternette daha hızlı gezinin. Bilgisayarınızdan kişiselleştirilmiş Chrome deneyimini iOS işletim sistemli cihazlarınızda senkronize etmek istiyorsanız bilgisayarınız da açılı oturumunuzu cihazınızda da açabilirsiniz. Daha hızlı ve güvenli bir internet deneyimi için Google Chrome tarayıcısını tavsiye ederiz.

Uygulama ile önceden yaptığınız aramalar anında görünür ve seçerek tekrar aratabilirsiniz. Chrome ile basit, sezgisel bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Sınırsız bir şekilde sekme açabilir ve sayfalar arası geçiş yapabilirsiniz. IPhone ve iPod touch cihazlarında sekmeleri bir iskambil destesini çevirir gibi çevirin. IPad de ise sekmelerin kenarından tokatlayarak sekmeler arası geçiş yapabilirsiniz.

iPhone, iPod touch veya iPad cihazlarınız için için bilgisayarınızda ki Chrome sayfalarını gönderin tıklayın ve internet olmadığı halde çevrimdışı olsanız bile sayfaları okuyun.

Sponsorlu Bağlantılar

Chrome Tarayıcı - Google Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Chrome Tarayıcı - Google İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.