Club Penguin

Son Sürüm

Club Penguin oyunu eşine az rastlanır bir Disney yapımı simülasyon oyunudur. Çok oyunculu oynanabilen sanla dünya oyunları arasında çok sevilen Club Penguin oyununu denemelisiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 6.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 92.2 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 94
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Sanal Yaşam Simülasyonu

Ünlü animasyon ve film karakterlerinin geliştiricisi olan Disney imzası taşıyan bu oyun, iOS işletim sistemine sahip iPad ve iPhone’lar için geliştirilmiş sanal yaşam simülasyonudur. Aslında oyuna göz attığımızda Club Penguin’i yalnızca bir simülasyon olarak nitelendirmenin haksızlık olacağını düşündüğümüzü söyleyebiliriz. Club Penguin, içerisinde pek çok farklı oyun türünün yer aldığı bir oyun paketi olarak da ifade edilebilir.

Eğlenceli Sanal Yaşam Alanı

Bir dönemin en popüler oyun araçları olan sanal bebeklerin bir anlamda gelişmiş hali olan Club Penguin, tamamen ücretsiz olarak sunulmakla birlikte çocuklar tarafından beğenileceğine inandığımız bir oyundur. Oyunda bir karakter üzerinde yoğunlaşmak dışında kullanıcının bir yaşam alanı oluşturmasına imkan tanınıyor.

Oyunu indirip oynamaya başladığınızda oyuncular – karakterler için partiler, penguen arkadaşlar, yeni kişileri keşfetme ve ada keşfi gibi pek çok bölüm bulunuyor. Yine bu bölümlere ek olarak Club Penguin içinde eğlenceli aktiviteler, farklı oyunlar ve evcil hayvanlarda bulunmakta. Sizde basit ancak eğlenceli bir oyun arıyorsanız Club Penguin’e göz atmalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Club Penguin İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.