Clumsy Ninja

Son Sürüm

Clumsy Ninja oyununda kontrol ettiğiniz ninjayı eğitiyorsunuz. Çeşitli alıştırmalar ve egzersizlerle onun daha da becerikli olmasını sağlayıp, kayıp dostu Kira’yı bulmasına yardımcı olacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad Ninja Eğitme Oyunu

1/5, Toplam: 1 kişi

90’lı yılların başında başta atari salonları olmak üzere evlerimize giren Ninja oyunları, özellikle o dönem oyunlara ilgi duyan neslin büyük beğenisini toplamış 2000’li yıllarda yerini daha gelişmiş oyunlara bırakmıştı. Bugün, her ne kadar bilgisayar ve diğer konsollar üzerinde benzer oyunları oynuyor olsak da mobil platformlarda bu oyunlara rastlamak pek mümkün değil.

Ninjanızı Kontrol Edin – Geliştirin

NaturalMotion tarafından geliştirilen ve İOS işletim sistemli iPhone ve iPad’lerde oynanan Clumsy Ninja, kendi kategorisi içerisinde pek de benzeri olmayan eğlenceli bir oyundur. Bir anlamda sanal bebek oyunu olarak da nitelendirebileceğimiz Clumsy Ninja, sahip olduğunuz Ninja’nın gelişiminde söz sahibi olmanızı sağlıyor.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunu indirip oynamaya başladığınızda Ninja’ya direkt dokunarak hareketlerini kontrol edebildiğinizi görebilirsiniz. Üstelik, bu tür bir oyuna oranla grafiklerinde son derece etkileyici olduğunu söyleyebiliriz. Oyunda amacımız, Ninja’yı geliştirerek en yüksek kuşağa ulaşabilmektir. Sizde Ninja türünde oyunlara ilgi duyuyorsanız Clumsy Ninja tam da size göre bir oyundur.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Clumsy Ninja İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.