Colors - 1000 Filters within Color Camera

Son Sürüm

Colors – 1000 Filters within Color Camera uygulaması ile iOS cihazlarınızda birbirinden güzel fotoğraflar çekebilir ve rengarenk filtreler ile fotoğraflarınızı yeniden düzenleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi iOS 7.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 17.4 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 49
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Kamera Filtre Uygulaması

5/5, Toplam: 1 kişi

Wanman, Inc. tarafından iOS işletim sistemine sahip iPad, iPod ve iPhone’lar için geliştirilen Colors uygulaması, içerisinde 1000’den fazla filtrenin yer aldığı gelişmiş kamera araçlarından birisidir.

App Store tarafından pek çok kez en iyi uygulamalardan biri olarak gösterilen ve Dünya genelinde milyonlarca kişilik satış rakamlarına ulaşan bu uygulama kameranızda ister çekim sırasında isterseniz daha önce oluşturduğunuz fotoğraflarda düzenleme yapmanızı sağlıyor.

Sürekli Güncelleme ile Artan Filtreler

Hali hazırda binden fazla filtre içeren ve her güncelleme sonrası yeni filtreler sunan Colors uygulaması, filtreler arasında yalnızca birkaç parmak hareketiyle gezinmenizi ve sizin için uygun olan en iyi seçeneği seçmenizi sağlıyor.

Uygulamanın genel özelliklerine göz attığımızda filtreler arası mükemmel seçim önerileri, en iyi filtre seçeneklerinin özelleştirilmesi ya da sık kullanılan filtrelerin kaydedilmesi, Facebook, Twitter, Flickr, Tumblr ve Dropbox gibi ağlarda anlık paylaşım, öne çıkan özelliklerden bazılarıdır. Sizde yapacağınız çekimler için gelişmiş filtre uygulaması arıyorsanız Colors’a mutlaka göz atmalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Colors - 1000 Filters within Color Camera İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.