Copy Bubble

Son Sürüm

Android akıllı telefonlarınızda ve tabletlerinizde panoya çoklu olarak hem halde yazı hemde resim kopyalayıp sonradan düzenleyebileceğiniz bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 2.3 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 2.642
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Panoya Yazı ve Resim Kopyala-Yapıştır Uygulaması

4.5/5, Toplam: 2 kişi
  • Ücretsiz
  • Türkçe dil desteği yok

Copy Bubble uygulaması Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir panoya kopyala-yapıştır  uygulamasıdır. Uygulama ücretsiz ama Türkçe değil. Birçok insan bu gibi uygulamaların gerekliliğini tartışabilir ama şu unutulmamalıdır ki Android cihazlarda bilgisayarlarda olduğu gibi fare yok. Dolayısıyla herhangi bir yazıyı kopyala-yapıştır yapmak biraz zahmetli oluyor.

Android cihazlarda herhangi bir yazıyı örneği bir internet sitesindeki yazıyı kopyalamak için parmağımızı ekrana basılı tutmalıyız. Sonra kopyalayacağımız alanı seçip kopyala diyoruz. Sonra yapıştıracağımız bir uygulama yada metin dosyası açıp yapıştır dememiz gerekiyor. Bütün bunlar zahmetli bir iş. Hele birde bu işlemi sık sık yapmak zorunda iseniz olay hepten çıkmaza girebilir. Ama Copy Bubble uygulaması işimizi son derece kolaylaştırıyor.

Copy Bubble uygulaması ile kopyalamak istediğiniz alanı seçmeniz yeterli. Bittiği yerde uygulama bu seçilen yazıları kopyalayıp hafızaya alıyor. Üstelik peş peşe birden fazla kopyala-yapıştır yapabilirsiniz. Siz uygulamaya girdiğinizde bütün bu kopyalanan yazıları görebilirsiniz. İstediğinizi kullanın istediğinizi silin gitsin. Yazılarda olduğu gibi resimleri de hafızaya alıp kopyalayabilen bir uygulama.

Uygulamayı kullanırken ekranda küçük bir baloncuk belirmekte. Üstelik Android cihazınızı hiçbir şekilde zorlamaz. Bütün bunların yanı sıra uygulamaya kopyalattığınız yazıları ve resimleri isterseniz sosyal ağ hesabınızdan paylaşabilirsiniz. Kopyaladığınız her yazı ve resim için kopyalanma tarihi kaydedilmekte.

Copy Bubble Video

Sponsorlu Bağlantılar

Copy Bubble Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Copy Bubble İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.