CSR Classics – iOS (iPhone, iPad, iPod touch) İçin Araba Yarış Oyunu

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad, iPod touch İçin Araba Yarış Oyunu

CRS serisi araba yarışı oyununun yeni versiyonu olan CSR Classics karşınızda. CSR Classics oynanabilirlik ve grafik açısından oldukça iyi performans sunuyor. Geçmişin ve bugünün en iyi araba modellerini seçerek yarışabiliyorsunuz.

Oyunda Audi, BMW, Chevrolet, Ford, Lancia, Mercedes, MINI, Nissan, Plymouth, Pontiac ve Shelby’nin klasik modelleri ile birlikte en iyi modellerinden birisini seçerek yarışabiliyorsunuz. Ayrıca arabanızı modifiye de edebiliyorsunuz.

Harika detayları, parça efektleri, gerçek zamanlı yansımaları ve yeni grafik motoru ile karşınıza çıkan CSR Classics, şehrin sahibi olmuş çetelere kafa tutuyorsunuz ve şehrin en hızlısı olmak için yarışıyorsunuz.

Uyarı! CSR Classics ücretsiz bir oyundur, fakat gerçek para ile satın alınabilecek unsurlar içerir. Cihazınızdaki “Sınırlamalar” menüsünden bu satın alımları açıp kapatabilirsiniz. En güncel içeriğe ve özelliklere erişmek için, oyunu oynarken cihazınızın İnternet’e bağlı olduğundan ve profilinizin yedeklenmiş olduğundan emin olun.

“CSR Classics” Ekran Görüntüleri

CSR Classics - iOS 3 CSR Classics - iOS 1 CSR Classics - iOS 2

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

CSR Classics – iOS (iPhone, iPad, iPod touch) İçin Araba Yarış Oyunu İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.