Customar Şirketi İskandinav Pazarına Giriyor

Artırılmış ve sanal gerçeklik alanında uzman olan şirket, artık İskandinav ülkelerin pazar boşluğunu doldurmak istiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

İsveç’ten İskandinav Ülkelerini Hedef Alıyor

Customar şirketi, artırılmış ve sanal gerçeklik alanında uzmanlaşmış yerli şirket olup İsveç’deki merkezinden İskandinav ülkelerinin piyasalarındaki boşlukları değerlendirme planlıyor ve bu konuda yolunda ilk adımı da attı. Science Park Mjärdevi’de yerleşmeyi planlayan şirketin müdürü, Farid Yusifoğlu şunları söyledi;

Sponsorlu Bağlantılar

“Azerbaycan’da olan çalışmalarımız tam hızıyla devam ediyor ve bizim burada olmamızın asıl sebebi Avrupa ve özellikle İskandinav ülkelerinin pazarı. Bizim çalışmalarımız ülkemizde yolunda gidiyor ve devam da edecek ama biz aldığımız kararla, ekibimiz profesyonellik seviyesi yüksek olduğu için bu işi global pazara taşıyalım. Avrupa pazarının yüksek teknolojilere açık olması bizim için ek imkanlar yaratacaktır.”

Rakipler Ciddi

Şirket aynı zamanda yeni ürünleri olan ARZOOM, Artırılmış Gerçeklik platformunu sadece bu pazarda başlatmak istiyor. Yapılan açıklamaya göre şunu söyleyebiliriz ki, söz konusu şirket, artık kısa zamanda dış pazarda ilk müşterileri ile çalışmalarını duyuracaktır.

Azerbaycan’da birçok şirketlerle yaptığı ortaklı çalışmaları ile kısa zamanda büyük ilerleme ve büyüme kateden şirketi, Avrupa pazarında oldukça rekabetçi bir durum vardır. Ama şirketin rakipleri oldukça ciddi rakipler.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Customar Şirketi İskandinav Pazarına Giriyor İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.