Dawn of Steel

Son Sürüm

Windows Phone cihazlarınızda gelecek zamanda uzayın derinliklerinde robotlardan oluşan ordunuz ile savaşlar yapacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Uzayda Robot Savaşları Oyunu

Windows Phone işletim sistemli cihazlar için geliştirilen Dawn of Steel oyunu bir strateji oyunudur. Online olarak oynanan oyunu Windows Phone cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyunda gelecek zamanda geçiyor ve insanlar artık savaşları robotlarla yapıyorlar. Bu robotlar sayesinde insanlar başka gezegenlere gitmiş ve birçok gezegende yaşayabilmekteler. Ama insanlar bir gezegeni daha ele geçirmek istiyorlar. O da Leviathan isimli gezegen.

Windows Phone cihazlarınızdaki oyun bu gezegeni ele geçirmek üzerine kurulmuş. Sizlerde kendi savaş robotlarınızı yapmalısınız. Windows Phone telefonunuzda öncelikle üssünüzü kurmalı ve sonrasında robotlar yaparak robotlardan bir ordu oluşturmalısınız. Sonrasında ise kaynak toplamalısınız.

Windows Phone cihazlarınızda heyecanla oynayacağınız bu oyunda kendinizi geliştirmek zorundasınız.Ayrıca robotlarınızı da güçlendirmelisiniz. Bunun içinde kaynaklara ihtiyacınız var. Ama bunların yanı sıra size yapılan saldırılara da karı koymalısınız. Bu nedenle savunmanızı geliştirmelisiniz.

Dawn of Steel Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Dawn of Steel İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.