Dino Hunter: Deadly Shores

Son Sürüm

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde tarih öncesi dinozorları avlayacağınız heyecan dolu bir avcılık oyunu.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 5.1 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 76 MB
  • Tarih 6 sene Önce
  • İndirme Sayısı 58
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Dinozor Avlama Oyunu

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş Dino Hunter: Deadly Shores oyunu ücretsiz bir dinozor avlama oyunudur. Eğer avlanmaktan hoşlanıyorsanız ve büyük birşeyler avlamak istiyorsanız her halde dinozorlardan daha büyüğünü bulmazsanız. Adından da anlaşılacağı gibi bu oyunda sizden istenen miktarda çeşitli dinozorları öldürmeniz gerekmekte.

Ücretsiz olmasının yanı sıra Türkçe de olan bu oyun sizi binlerce yıl öncesine götürüyor. Birçok dinozor çeşidi göreceksiniz. Velociraptor, uçan dinozorlardan Pterodactylus, Stegosaurus, T-rex ve daha birçok dinozor sizleri bekliyor. iOS cihazlarınızdaki bu oyunda dinozorların yaşadığı bir adaya düşen bir avcı olarak kendinizi savunmalı ve hayatta kalmaya çalışmalısınız.

Oyun grafikleri son derece gerçekçi ama bir tek dezavantajı var. O da enerji tabanlı olması. Yani iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde oyuna başlarken size başlangıçta 10 adet enerji veriliyor. Siz avlandıkça 1 yada 2 enerjiniz azalıyor ve 10 enerjiyi harcadıktan sonra ya oyuna ara vereceksiniz yada para ile enerji satın alacaksınız. Eğer satın almayacaksanız mecburen beklemek zorundasınız. Böyle olunca da oyun heyecanınız yarıda kalıyor.

Dino Hunter: Deadly Shores Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Dino Hunter: Deadly Shores İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.