Diyetkolik.com Diyet Egzersiz – iOS

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad, iPod touch İçin Diyet ve Egzersiz Uygulaması

Kendinize en uygun diyet ve egzersiz programını bulamadıysanız bu uygulama ile bunu yapmanız mümkün. Kilo vermek isteyenler için uzmanlar tarafından hazırlanan bu diyet ve egzersiz uygulaması sayesinde kendinize en uygun diyetleri ve egzersizleri hesaplayabiliyorsunuz.

Kişilik özelliklerine göre en uygun diyet planlarını size sunan uygulama aynı zamanda alternatif menüler de sunuyor.İdeal kilonuza kavuşmanız için dışarıda yiyebileceğiniz öğünleri de size sunuyor. Yiyeceklerin kalorilerini, verdiği enerji miktarlarını size gösteren uygulama neden ne kadar yemeniz gerektiğini de gösteriyor.

Uygulama ile tükettiğiniz su miktarını da takip edebiliyorsunuz.Size uygun bir şekilde hazırlanan egzersiz programını, demolarını izleyerek kolayca uygulayabilir, dilediğin yerde; evde, işte, fitness merkezinde yapabilirsin.

Uygulamayı ücretsiz bir şekilde indirebiliyorsunuz nacak uygulama içi alımlar ücretlidir. Uygulamayı Değişim Paketi abonelikleri ile satın alabiliyor: 1 Ay – 14.99 TL / 3 Ay – 28.99 TL / 6 Ay – 48.99 TL olarak ücretlendiriliyor.

“Diyetkolik.com Diyet Egzersiz” Ekran Görüntüleri

Diyetkolik.com Diyet Egzersiz - iOS 1 Diyetkolik.com Diyet Egzersiz - iOS 2 Diyetkolik.com Diyet Egzersiz - iOS 3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Diyetkolik.com Diyet Egzersiz – iOS İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.