Dragon Mania – BlackBerry

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi BlackBerry
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 2 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 103
Sponsorlu Bağlantılar

BlackBerry İçin Ejderha Savaşları Oyunu

BlackBerry işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir ejderha savaşları yapabileceğiniz aksiyon dolu bir oyun. BlackBerry cihazınızda kendinize bir ejderha seçin ve o ejderhanızı besleyin, eğitin ve savaşlara hazırlayın. Siz ejderhanızı besledikçe ejderhanız evrim geçirecek ve daha güçlü, daha ihtişamlı ve daha gösterişli olacak.

Profesör Hogwin, ejderha koruyucusu ve onun ejderhası profesörün ejderha yetiştirme sırlarını çalmak isteyen azılı Viking Üstat tarafından kaçırılmış. Hogwin çırağı olarak, onların kötü planlarına karşı mücadele et. BlackBerry cihazınızda Ateşli ve güleryüz ejderhalar buluşuyor. Arkadaşlarınıza karşı destansı savaşlara onları eğitin.

BlackBerry işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bu oyunda ejderhalarınızı güncelleştirin (yani yükseltin ve evrim geçirmelerini sağlayın), fantastik ejderha oluşturmak için onları yetiştirin ve koleksiyonunuzu tamamlayın. Onların yaşam ortamlarını iyileştirin, seviyelerini artırmak için onları besleyin ve sizin ejderha adasına daha fazla ziyaretçi çekin. BlackBerry cihazınızda baskınlarda kötü Viking krallarını yenmek için tek başınıza ya da arkadaşlarınızın ejderhalarının yardımı ile mücadele edin.

“Dragon Mania” Video

“Dragon Mania” Ekran Görüntüleri

Dragon Mania-b1 Dragon Mania-b2 Dragon Mania-b3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Dragon Mania – BlackBerry İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.