Drift Mania Championship 2 Lite – Windows Phone

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone için Ralli Drift Yapma Yarışı

Drift Mania Championship 2 son derece bağımlılık yapan bir oyundur ayrıca yeni nesil grafik tasarımlarıyla muhteşem bir yarış deneyimi sunuyor.

Drift yapma kariyerine başlayarak drift yaparak turnuvada yarışabilirsiniz. Ya da yeni online multiplayer modunu kullanarak bir arkadaşınızla birlikte kozlarınızı paylaşabilirsiniz.

Yükseltme, tam performans yükseltmeleri ve görsel modları ile sürüşleri özelleştirebilirsiniz. Kariyer modunda 60 dan fazla başarı bulunmaktadır. Bunları tamamlamak ise sizin göreviniz.

Küresel liderler kullanarak dünyanın her yerinden sürücülere meydan okuyabilirsiniz.

Drift Mania Şampiyonası 2 özel en iyi sürüklenen deneyimi sağlamak için donanım için optimize edilmiş yeni nesil 3D grafik içerir.

Royal Purple, K&N, Magnaflow, Centerforce, Whiteline ve Mishimoto gibi lisanslı markaların satış sonrası performans ürünlerini yükleyerek sürüş yükseltebilirsiniz.

Tam gövde kitleri, özel jantlar, pencere renk tonları ve spoiler ile aracınızın görünümünü özelleştirmek sizin elinizde.

“Drift Mania Championship 2 Lite” Ekran Görüntüleri

Drift Mania Championship 2 Lite - Windows Phone 2 Drift Mania Championship 2 Lite - Windows Phone 3 Drift Mania Championship 2 Lite Windows Phone 1

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Drift Mania Championship 2 Lite – Windows Phone İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.