E3 2014 Fuarında Tanıtılan Devam Oyunları ve Yeni Oyunlar – 2

E3 2014 fuarının en iyi ve en çok beklenen oyunlarının ikinci bölümü fragmanları ile burada…

Sponsorlu Bağlantılar

Birçok Devam Oyunu ve Yeni Oyun Tanıtıldı

10-12 Haziran 2014 tarihleri arasında yapılan E3 2014 fuarında hem oyunlar hemde oyun konsolları tanıtıldı. Tanıtılan oyunlar arasında hem yeni oyunlar vardı hemde en çok beklenen, en çok merak edilen oyunlar vardı. dövüş oyunu EA Sports UFC’den savaş oyunu Star Wars Battlefront 3 oyununa kadar birçok oyun tanıtıldı.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu ikinci bölümde sizlere E3 2014 fuarında tanıtılan oyunları anlatmaya devam edeceğiz. Bu fuarda birçok oyun hakkında detaylı bilgiler ve çıkış tarihleri açıklandı. İşte bu oyunlardan en iyi oyunları bir araya getirdik…

Ayrıca Bakınız;

E3 2014 Fuarında Tanıtılan Devam Oyunları ve Yeni Oyunlar – 1

En İyi Yeni ve Devam Oyunları – 2

Star Wars Battlefront 3

Star Wars Battlefront 3

Star Wars Battlefront 3

Şimdiye kadar birçok Star Wars oyunu gördük ve birçoğumuz bu oyunları oynadı. Ama belki de hiçbiri Star Wars Battlefront 3 oyunu kadar beklenmedi. FPS tarzındaki bu oyunda gerçek yıldız savaşları oyununa hazır olun.

Star Wars Battlefront 3 Fragman

EA Sports UFC

EA Sports UFC

EA Sports UFC

Adından da anlayacağınız gibi EA Sports tarafından geliştirilen oyun bir dövüş oyunudur ve efsane dövüşçü Bruce Lee ön plana çıkarılarak bir fragman hazırlanmış. Oyun videosuna baktığınız zaman çok gerçekçi bir oyun olduğu anlaşılmakta. Ama maalesef EA Sports UFC oyunu sadece PS4 ve XOne platformlarına gelecek.

Assassin’s Creed Unity

Assassin's Creed Unity

Assassin’s Creed Unity

En son çıkardığı seri olan Assassin’s Creed: Black Flag ile yılın oyunu seçilen ve belkide en çok beklenen oyun olan Assassin’s Creed Unity serisi de E3 2014 fuarında tanıtılan oyunlardan birisi. Çok fazla bilgi verilmeyen oyun yine Ubisoft tarafından geliştirilmekte ve yayınlanmakta. Bilgisayar, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için gelecek olan Assassin’s Creed Unity Ekim 2014 itibariyle raflardaki yerini alacak.

Assassin’s Creed Unity Fragman

The Sims 4

The Sims 4

The Sims 4

Şehir kurma ve yönetme yani şehir simülasyonu oyunları arasında belki de en iyi bilinen oyun olan The Sims oyununun sevamı olan The Sims 4 oyunu da fuarda tanıtılan diğer bir oyundu. Her seri de gerçekliği biraz da yakalayan oyun yine en gerçekçi şekilde oyunseverlerin karşısına çıktı. Daha fazla özelleştirmenin getirildiği bu oyun Eylül 2014 tarihinde sadece bilgisayarlar için çıkacak.

The Sims 4 Fragman

Lara Croft and the Temple of Osiris

Lara Croft and the Temple of Osiris

Lara Croft and the Temple of Osiris

2013 yılında ilk yeni nesil Tomb Raider oyunu çıkmıştı ve büyük bir ilgi görmüştü. Bu yoğun ilgiden olsa gerek fuarda iki Tomb Raider oyunu birden tanıtıldı. Bunlardan birisi ilk bölümde anlattığımız Rise of the Tomb Raider idi. Diğer ise Lara Croft and the Temple of Osiris. Her iki oyunda 2015 yılında çıkacak. Kuş bakışı şeklinde geliştirilmiş bu oyun aksiyon macera tarzı bir oyun ve PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına gelecek.

Lara Croft and the Temple of Osiris Fragman

Far Cry 4

Far Cry 4

Far Cry 4

Far Cry serisi oyunlarından olan bu devam oyunu bu kez Himalaya Dağlarında geçiyor. Yayınlanan tanıtım videosu oldukça etkileyici. En merak edilen oyunlardan olan Far Cry 4 oyununda bir dikdatöre karşı savaşıyorsunuz. Bilgisayar, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 ve Xbox One platformları için çıkacak olan oyunun çıkış tarihi ise Kasım 2014.

Far Cry 4 Fragman

Grand Theft Auto V (GTA 5)

Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V

Rekor üstüne rekor kıran oyun olan ve hemen hemenbütün dünyanın en çok merak ettiği oyun olan Grand Theft Auto V yani GTA 5 oyunu da fuarda idi. Aslında Grand Theft Auto V oyunu PS3 ve Xbox 360 platformları için 2013 Eylül ayında yayınlanmıştı. Fuarda merak edilen konu ise başta bilgisayar olmak üzere diğer oyun platformlarına da gelip gelmeyeceği idi. E3 2014 fuarında bu konu da müjdeli bir haber geldi. GTA 5 oyunu 2014 Kasım ayından itibaren PC, PS4 ve Xbox One platformlarına da gelecek.

GTA 5 Fragman

Batman: Arkham Knight

Batman: Arkham Knight

Batman: Arkham Knight

RockSteady Studios tarafından geliştirilen ve Warner Bros Interactive Entertainment tarafından yayımcılığı üstlenilen oyun en çok beklenen oyunlar arasında idi. Aksiyon türündeki bu Batman oyunu oyun dünyasına damga vuracak türden. Oldukça gerçekçi sahnelere sahip Batman: Arkham Knight oyunu PC, PS4 ve Xbox One platformlarına gelecek. Çıkış tarihi olarak da 2015 yılı belirtildi. Oyunda silahlar başta olmak üzere birçok şey yenilenmi durumda. Oyunda Batmobile oyuncuların hizmetine sunulmuş.

Batman: Arkham Knight Fragman

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

E3 2014 Fuarında Tanıtılan Devam Oyunları ve Yeni Oyunlar – 2 İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.