En İyi Android Emülatörleri

Android oyunlarını ve uygulamalarını bilgisayarlarınızda çalıştırabilmek için kullanabileceğiniz en iyi Android Emülatörleri bir arada.

Sponsorlu Bağlantılar

Android Oyunlarını Bilgisayarda Oynama

Bilindiği gibi Android oyunlarını ve uygulamalarını bilgisayarlarımızda kullanabiliyoruz. Yani çok sevdiğiniz bir Android oyununu bilgisayarlarınızda oynayabilir yada Android cihazınızda kullandığınız bir uygulamayı bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. Bunu yapmanızı sağlayan şey ise emülatördür. Ama her alanda olduğu gibi bu alanda da birçok Android Emülatörleri bulunmakta. Peki hangisini kullanmak gerekir.

Sponsorlu Bağlantılar

En İyi Android Emülatörleri Hangileri?

Android Studio

Android Studio Emülatörü, Google tarafından geliştirilmiş resmi Emülatördür. Android oyun ve uygulama geliştiricileri için tasarlanmış bu Emülatör ile istediğiniz Android oyunlarını bilgisayarlarınızda oynayabilir yada istediğiniz Android uygulamalarını bilgisayarlarınızda kullanabilirsiniz. Kapsamlı ve Google App desteği sunan bir Emülatör. Ama 2 GB’a kadar bir indirme dosyasına sahip ve kurulu yaparken 7 GB alana ihtiyacınız var. Ayrıca öğrenmesi biraz zor.

Android Studio
Android Uygulama Geliştirme Platformu

Andy

Bu alanda popüler Emülatörlerden olan Andy, hem kullanma açısından hemde yükleme açısından oldukça kolay. Bu Emülatör ile .apk oyun ve uygulamaları sürükle-bırak ile çalıştırabilirsiniz. Ayrıca bilgisayarınızda Android oyunu oynarken Android akıllı telefon veya tabletinizi uzaktan kumanda gibi kullanabilirsiniz.

Andy
Bilgisayara Android Oyun Uygulama Kurma Programı

BlueStacks

Belki de bilgisayarlarda Android oyun oynayabilmek bakımından en çok bilinen Emülatörlerden olan BlueStacks Emülatörü, tamamen ücretsizdir. Ama her zaman ücretsiz kullanabilmek için önerilen uygulamaları yüklemeniz gerekli. VirtualBox gerektirmemekte ve .apk oyunları ve uygulamaları kolayca açılmakta. Eğer Google Play Store erişimi yapacaksanız Gmail hesabınız ile giriş yapmalısınız.

BlueStacks App Player
Android Oyun ve Uygulamaları Windows'da Çalıştırma

GenyMotion

Ücretsiz sürümü de bulunan ve üst düzey özelliklere sahip bu Android Emülatörün en dikkat çeken özelliği belki de OpenGL desteği sunması. Ayrıca donanım hızlandırma desteği de sunmakta. Ancak ayrı bir VirtualBox yüklemeniz ve yapılandırmanız gerekli. Son olarak ücretsiz sürümü biraz fazla kısıtlı.

Genymotion
Bilgisayarda Android Uygulamaları Çalıştırma Programı
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

En İyi Android Emülatörleri İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.