En İyi Mobil Selfie (Öz Çekim) Uygulamaları

En İyi Selfie (Öz Çekim) Uygulamaları

Android, iOS (iPhone, iPad ve iPod touch), Windows Phone, BlackBerry ve Symbian (Nokia) Akıllı telefonlarınız da ve tabletleriniz de kullanabileceğiniz en iyi selfie (öz çekim) uygulamaları yazımızda.

Sponsorlu Bağlantılar

Selfie yada Öz Çekim Nedir?

Son bir kaç yıldır selfie fotoğraf çekmek çok popüler oldu. Öyle ki Türk Dil Kurumu bu kelime için Türkçe bir kelime bile yayınladı. Yani selfie’nin Türkçe karşılığı “Öz Çekim” olarak açıklandı. Peki özçekim yada selfie ne demek? Herhangi bir cihazın kamerası ile kendi kendinin fotoğrafını çekmeye Selfie, Türkçe ifade ile Öz çekim denilmekte.

Sponsorlu Bağlantılar

Selfie (Öz Çekim) İçin Akıllı Telefonlar

Selfie (Öz Çekim) o kadar popüler oldu ki akıllı telefon üreticileri sadece Selfie (Öz Çekim) çekmeyi sevenler için ön kamerası yüksek pikselli akıllı telefonlar ürettiler ve Selfie (Öz Çekim) üzerinden reklamlarını yaptılar. Şu anda Selfie (Öz Çekim) için ön kamerası 8 megapiksel olan akıllı telefonlar bulunmakta.

En İyi Mobil Selfie (Öz Çekim) Uygulamaları

En İyi Mobil Selfie (Öz Çekim) Uygulamaları

Sadece Akıllı Telefon Yetersiz

En güzel Selfie (Öz Çekim) çekmek için akıllı telefon tek başına yeterli değil. Kullandığınız mobil işletim sistemi için yayınlanmış uygulamalar ile çektiğiniz Selfie (Öz Çekim) fotoğrafları çok daha güzel yapabilirsiniz. Yada sahip olduğunuz akıllı telefonun ön kamerasının pikseli yüksek olmayabilir. Böyle bir durumda da kullanacağınız uygulamalar ile bu açığı kapatabilirsiniz. Android, iOS, Windows Phone, BlackBerry ve Symbian mobil işletim sistemleri için birçok Selfie (Öz Çekim) uygulamaları yayınlanmış durumda. Bizler de sizler için en iyi Selfie (Öz Çekim) uygulamalarını bir araya getirdik.

Android İçin En İyi Selfie (Öz Çekim) Uygulamaları;

iOS (iPhone, iPad ve iPod touch) İçin En İyi Selfie (Öz Çekim) Uygulamaları;

Windows Phone İçin En İyi Selfie (Öz Çekim) Uygulamaları;

BlackBerry İçin En İyi Selfie (Öz Çekim) Uygulamaları;

Symbian İçin En İyi Selfie (Öz Çekim) Uygulamaları;

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

En İyi Selfie (Öz Çekim) Uygulamaları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.