En İyi Türkçe ve Ücretsiz Dosya Kurtarma (Geri Getirme) Programları

Sponsorlu Bağlantılar

Türkçe ve Ücretsiz Silinen Dosyaları Geri Getirme Programları

Yanlışlıkla sildiğimiz veya bilerek silip sonrasında pişman olduğumuz dosya yada dosyalarımız mutlaka olmuştur. Veya bizim bilgisayarımızdan başka birisi yada kendi çocuğumuz, eşimiz yanlışla dosyalarımızı silebiliyor. Yada bir virüs bulaşması sonucu bilgisayarımızdaki dosyalarımız zarar görebiliyor. Gördüğünüz gibi birçok nedenden dolayı sahip olduğumuz veri, döküman, resim/fotoğraf, video, müzik ve benzeri dosyalarımız silinebiliyor. Bilgisayarı olan hemen hemen herkesin başına gelen bu sorununu çözmek için piyasada birçok Türkçe ve ücretsiz program veya yazılım mevcut.

Sponsorlu Bağlantılar

En İyi Türkçe ve Ücretsiz Silinmiş Verileri Kurtarma Programları

Dosya kurtarma programları

IsoBuster

IsoBuster programı Türkçe ve ücretsiz bir dosya kurtarma programı olmasına rağmen özellikle bozuk Cd, DVD, Blu-Ray gibi disklerden veri kurtarabileceğiniz bir program. Aklınıza gelebilecek her türlü dosyalarınızı bozulan disklerinizden geri getirebilirsiniz.

IsoBuster-1

IsoBuster
Türkçe ve Ücretsiz Sürücüden Veri Kurtarma Programı

Recuva

Recuva programı Türkçe ve ücretsiz bir dosya kurtarma programıdır. İsteyerek yada istemeyerek sildiğiniz dosyalarınızı programın sahip olduğu gelişmiş özelliklerini kullanarak geri getirebilirsiniz.

Recuva-3

Recuva
Silinen Dosyaları Geri Getirme (Kurtarma) Programı

7-Data Recovery Suite

7-Data Recovery Suite programı Türkçe ve ücretsiz bir dosya kurtarma programıdır. 7-Data Recovery Suite programı sayesinde hem harddiskinizden hemde harici harddisklerinizden silinen dosyalarınızı zahmetsizce kurtarabilirsiniz.

7-Data Recovery Suite-1

7-Data Recovery Suite
HDD ve Harici Diskten Dosya Kurtarma Programı

Undelete Plus

Undelete Plus programı Türkçe ve ücretsiz bir dosya kurtarma programıdır. Floppy disklerinizden dahi verilerinizi kurtarbilirsiniz. FAT ve NTFS dosya formatlarını destekleyen bu program ile gidenleri geri getirin.

Undelete Plus-1

Undelete Plus
Silinen Dosyaları Geri Getirme Programı
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

En İyi Türkçe ve Ücretsiz Dosya Kurtarma (Geri Getirme) Programları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.